Oświetlenie LED

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

28 lipca 2015, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie LED jest długowieczne, a to duża zaleta. Poza tym zapewnia równomierny, stały strumień światła. Tak, więc będzie doskonałym rozwiązaniem głównie w takich miejscach jak kuchnia czy łazienka. Oprawy i panele LED-owe można znaleźć tutaj: http://greenie-world.com/pl/produkty/8-oprawy -i-panele-sufitowe Firma Greenie World udziela też fachowego doradztwa w zakresie najnowszych rozwiązań dotyczących wykorzystania energii odnawialnej, oświetlenia LED oraz ogrzewania podczerwienią.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2015, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zasilacze ekonomiczne led to super rozwiazanie, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2015, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ledy są chyba najlepszym rozwiązaniem. My na nie zdecydowaliśmy się przy budowie magazynu. Firma http://swiatlo.warszawa.pl/ zajęła się dostarczeniem i montażem opraw.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 01:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapoznaj się z ofertą http://www.lampa-lampy.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio z zona w domu wymienialiśmy na Ledy, wszystko stad www.elektro-sal.pl bardzo dobre rozwiązanie wedlug mnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2015, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam ostatnio w sklepie ledy z pilocikiem do zmiany barwy światła i powiem, że pomimo iż wcześniej nie zwracałam na nie uwagi to teraz się zastanowiłam czy by ich nie kupić ;)
Macie doświadczenie z takimi żarówkami? Dodam, że chciałabym użyć ich w pokoju jako żarówka do lampy (przy użyciu przejściówki ze zwykłego gwintu na taki "halogenowy"...), na domówkach takie oświetlenie byłoby ciekawym rozwiązaniem ;)
Druga sprawa, widziałam, że halogeny miały w sklepie max moc 50 w, czy to nie za ciemne do używania do oświetlenia całego pomieszczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o zmianie oświetlenia w Waszym domu,to może warto pokusić się o coś oryginalnego i np lampy w stylu hiszpańskim? Na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w rozsądnych cenach,zobaczcie na www.LampyHiszpanskie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2015, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto faktycznie, jak tu pisał fewsad wymienić zwykłe żarówki na ledy. Może i zakup drogi, bo ledy dużo droższe od zwykłych, ale koszt zakupu szybko się zwraca, a potem już tylko oszczędzasz. Myślałem, że tylko oszczędność przemawia za ledami, ale jak zacząłem o nich więcej czytać to się dużo rzeczy dowiedziałem. Tu jest fajna analiza: http://leddo.pl/blog/przewaga-zarowek-led-nad -zwyklymi/

Ten post był edytowany przez wodi dnia: 28 września 2015, 10:43
Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi oświetlenie led,to polecam zerknąć na naszą stronę www.Maglife.pl gdzie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie,zawsze możecie liczyć również na pomoc fachowej obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Do oświetlenia ledowego należy podejść przyszłościowo. Owszem, trzeba wydać o wiele więcej pieniędzy, niż w przypadku zwykłej żarówki, ale ludzie, to się zwraca. Przykładowo, moje rachunki z poprzedniego roku to około 190 zł za prąd, płacone co drugi miesiąc. Po wymianie wszystkich żarówek na ledowe, plus telewizora na ledowy, moje rachunki w tym roku to 90 zł, płacone co drugi miesiąc... Jest różnica? Jest!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >