Oświetlenie led w domu?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

2 sierpnia 2011, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No lampa bardzo ciekawa reklama nie wiem nie wiem :P

Ja np. zrobiłem sb z butelki po pewnym alko. i fajnie to wygląda :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2012, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wklej zdjęcia tej lampy jak możesz, zainteresowałem się tym tematem, też mam kilka fajnych butelek ale chciałbym skorzystać z gotowego rozwiązania, a nie samemu próbować. Ciekawi mnie jak wygląda Twoja lampa.

Robiłem już parę rzeczy podświetlanych diodami LED ale nigdy jeszcze nie robiłem lampy z butelki. Proszę o zdjęcia i ewentualne informacje wykorzystanych LED'ów, kabli itp.
Jakie diody polecacie do takiego projektu?
Wcześniej kupowałem na sklep.ledsgroup.pl i następnym razem też będę z tego sklepu zamawiał bo mam już konto to możecie bezpośrednio stąd mi coś polecić.

pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2012, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny pomysł z tą butelką. Można znaleźć również inne przedmioty, takie jak wazony czy wiaderka do lodu (np.:http://megastore.pl/96550,Philips-Lampka-dekoracyjna-LU MIWARE-wiaderko-do-lodu-69151-60-PH.html).
Pięknie się to prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2012, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to liczy się kreatywność,więc faktycznie pomysł jest całkiem niezły. Ze swojej strony polecam też podświetlane schody,szafki,półki- takie dodatki bardzo fajnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2013, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładna ta lampka - i to dwa w jednym - dość praktyczne:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2013, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam musze przyznać,że lampka jest bardzo pomysłowa i w 100% spełnia swoje zadania. Jeżeli moge coś doradzić to abyście zerknęli an stronę www.Ekolight.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór żarówek LEd w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2014, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie takie bardzo fajnie sprawdza się na suficie. Poniżej zdjęcie o co mniej więcej mi chodzi:

Efekt można osiągnąć przy pomocy taśm led. I to bardzo niewielkim kosztem ponieważ takie taśmy bardzo tanio można zamówić sobie w sieci. Na przykład tutaj:
http://www.perfektmarket.pl/tasma-led-zimna-1 20-smd-3528-ip20-1-metr-id-216.html

Ten post był edytowany przez januszkk dnia: 18 maja 2015, 16:01
Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2014, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko jeśli miejsce jest bardzo ciemne, to ledy mogą nie dać rady. Ostatnio kupowałem w sklepie PureLed i zdecydowałem się na mocniejsze, bo biuro mamy akurat w takim miejscu, że przez cały dzień nie ma prawie słońca. A na jak długo wystarczają same taśmy?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2014, 01:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja własnie jestem po remoncie i wymianie oświetlenia na ledowe. Ile sie narobilem przy tym. Wymiana tranformatora na o wiekszej mocy i szukanie go zajęło mi kila dni. w koncu tu http://www.mador.sosnowiec.pl/cms/ znalazłem. Potem podwieszany sufit bo sobie zonka zażyczyła kolejna dni w plecy. ale teraz juz wszystko piekne i sprawne.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2014, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie chce tworzyc nowych watkow na forum. A czy jesteście w stanie dac jakas opinie na temat tej firmy ? http://www.pce.pl/ Chce zakupic jakies wieksze oświetlenia na zewnatrz, ale nie jestem do konca zdecydowany przez brak opinii o nich

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • Oświetlenie Liczba postów: 514 Grupa: Oświetlenie... Jak nadal szukasz nowego oświetlenia do swojego mieszkania, to koniecznie sprawdź tę stronę https://vtac.com.pl/nasza-oferta/ . Vtac oferuje plafon LED o mocy 2...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >