Oświetlenie led w domu?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

19 listopada 2014, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie Led-owe oświetlenie to bardzo fajna sprawa. w domu się bardzo sprawdza z racji energooszczędności. No i można kombinować z nią na najrożniejsze sposoby np jak z ledowymi listwy jak choćby PROFIL GK LED.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2015, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a w ogrodzie LED też sie dobrze sprawdzi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Podświetlane półki od góry to moze wygladać calkiem dobrze, ale nie wiele osób potrafi to fajnie skomponować. Ja u siebie mam węże led w tym samym odcieniu co inne oświetlenie. Mi nie podobają się ledy w zimnym białym kolorze.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wyposażanie ledowe kupowalem tutaj www.elektro-sal.pl wszystko w niskich cenach, nie zaluje!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie, przyda się :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś bardziej oryginalnego i wybór stylowych lamp do salonu? Polecam zerknąć na www.LampyHiszpanskie.pl gdzie teraz mamy kilka nowych,ciekawych kolekcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ledy na długo starczają więc można z nimi pokombinować

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem więcej,ledy starczają na bardzo długi i w perspektywie czasu pozwalają nam zaoszczędzić na energii,więc są do tego również niezwykle ekonomiczne. Ich szeroki wybór w niższej cenie znajdziecie u nas,warto sprawdzić:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2020, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie po prostu warto współpracować z firmą, która specjalizuje się w projektowaniu takiego oświetlenia czyli w technice oświetleniowej. Rozwiązaniem jest współpraca z https://lumitec.net.pl/. 100% trafione rozwiązanie. Rozsądna cena, dobre projekty, terminowa współpraca

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2020, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zacząłem poszukiwać odpowiednie oświetlenia do swojego mieszkania, to się pogubiłem. Potrzebuję oświetlenie do wszystkich pokoi, sypialni, kuchni oraz łazienki. W internecie jak szukałem wskazówek jak dobrze wybrać, to trafiłem na stronę https://www.lampdesign.pl/ czyli sklep z oświetleniem Warszawa. Czy myślicie, że warto wydać własne pieniądze w tym sklepie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >