Oświetlenie LED

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

21 grudnia 2015, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Gonek77 otóż to, nie ma co oszczędzać na oświetleniu ponieważ to i tak oszczędność, tylko na rachunkach. Nie każdy chce jednak czekać, co mnie dziwi. Sam wymieniłem u siebie oświetlenie wszędzie tam gdzie mogłem. Poza tym lubię ciepły odcień LEDów gdy oglądam tv albo wieczorem oświetlam taras :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić,że warto postawić na dobrą jakość danego oświetlenia,zamiast potem narzekać na to,że szybko się przepala.Jeżeli chodzi o oprawy LED na schody,to polecam zerknąć na www.OprawySchodowe.pl gdzie wybór jest naprawdę bardzo szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2015, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie jak każdy pokój jest dobrze oświetlony. Warto zainwestować w Ledy do kuchni, sprawi to że stanie się bardziej wyjątkowa. A co do rodzaju oraz rozmieszczenia oświetlenia to warto przeczytać artykuł https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/ oswietlenie/jak-rozswietlic-kuchnie-1092.html.Pamiętajc ie, aby zastosować żarówki led ponieważ są zdecydowanie bardziej energooszczędne oraz mają przyjemne światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie ledy są nieporównywalnie lepsze. Nie dość że dobre światło to jeszcze przychodzą mniejsze rachunki. Sam juz jakiś czas temu wymieniłem w domu wszystki żarówki na ledy. Zamówiłem je w hurtowni internetowej http://www.smpelektro.com.pl/ i wyszło mnie to grosze

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w mieszkaniu wiele lampek jest od firmy Nilsen i ja u siebie w pokoju mam na przykład lampkę Magic Colors i co jest fajne to połączenie lampki LED z lampką nocną i co ważne chronią moje oczy, które już wiele cierpią od patrzenia w komputer.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w mieszkaniu wiele lampek jest od firmy Nilsen i ja u siebie w pokoju mam na przykład lampkę Magic Colors i co jest fajne to połączenie lampki LED z lampką nocną i co ważne chronią moje oczy, które już wiele cierpią od patrzenia w komputer.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja posiadam taki plafon led - http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/3245 7-inteligentny-plafon-led-zakintos-dl-c408t.html

według mnie świetna sprawa z tą możliwością zmiany regulacji światła i zmianach barw z ciepłej na zimną w zależności od potrzeb. Zmniejszyłam rachunki i za prąd dzięki technologii led i zyskałam dodatkowo fajną lampę sterowaną na pilota. Bardzo się to sprawdza jak pracuje ponieważ ustawiam sobie zimną barwę światła a jak odpoczywam zmieniam sobie na ciepłą barwę o niskim natężeniu tworząc romantyczny półmrok w pokoju ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

taka lampa to super sprawa. Osobiście widziałem że ten producent również ma taką lampę ale sterowaną przez smartfona. Jeszcze więcej opcji sterowania niż przy wersji z pilotem.
A jeśli chodzi o LED to warto wydać więcej i mieć gwarancję jakości i długości świecenia. Często ludzie kupują tanie ledy które swoją moc świecenia tracą bardzo szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 05:58

Zgadzam sie: good 0 bad

oświetlenie led może być i intensywne, i delikatne, w łazienkach świetnie się sprawdza

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak,wszystko zależy od tego na jaką moc oświetlenia ledowego się zdecydujemy,akurat na Lednaise.com znajdziecie kilka ciekawych wzorów,modeli. Warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >