Oświetlenie LED

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

23 czerwca 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko co związane z oświetleniem w tym dobre i tańsze żarówki LED,znajdziecie także na naszej stronie i aukcjach,chętnie doradzimy,mamy w tej kwestii duże doświadczenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2016, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawą jest jednak kupowanie dobrych materiałów niekoniecznie po taniości. Tu macie namiar do profesjonalnej hurtowni elektrycznej, gdzie wszystko kupicie: http://alfaelektro.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

LEDowe oświetlenie jak wszystko pewnie ma swoje wady i zalety. jeżeli chodzi o mieszkanie to zdecydowanie wszędzie bym nie umieszczał ale nada się punktowo do łazienki/kuchni, można też pomyślec o takim oświetleniu w szafie, no i świetnie sprawdza się też przy pracy, ja korzytsam z ledowej lampy na biurko, tutaj akurat mocno rekomenduję StarS od nilsena. Bo lampa klasa sama w sobie. Ledy są dobre jeżeli potrzeba mocnego, punktowego oświetlenia, ale oczywiście można nim też modulować, bo równie dobrze sprawdzają się kiedy potrzeba miękkiego światła

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam,że oświetlenie typu led,to bardzo dobry wybór,należy tylko postawić na jego wysoką jakość,tak abyśmy potem nie byli rozczarowani. W swoim domu również w chwili obecnej wszędzie posiadam LED-y.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

My też zmieniliśmy oświetlenie na te lepsze gatunkowo i wybraliśmy activejest. Na razie nie narzekamy, dobra barwa światła daje nastrój, dlatego wybieraliśmy różne barwy w zależności do kuchni, czy wypoczynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2016, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie oświetlenie LED i jestem zadowolona. Mniej płacę, żarówki są łagodniejsze dla oka i są żywotniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2016, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałem w http://alfaelektro.com.pl/oferta/grupy-produk towe jest bardzo duży wybór i normalne ceny, tak więc jak ktoś chce po prostu zrobić całe mieszkanie albo dom w led to przynajmniej nie zbankrutuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2016, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

oświetlenie led ale t zalezy do czego , jak masz np oprawy sufiote to faktycznie żarówki ledowe , ale jak masz np salon te przeciez nie dasz zarówki ledowej tylko jakas po prostu żarówkę energoszczedną . Przeciez mnóstwo teraz takich jest . Co do lamp to zdecydowanie do kupna oświetlenia polecam lumenpro . Ogromny wybór lamp , wiszacych, opraw sufitowych , lamp stołowych . mozecie pooglądac sobie i zamówic bez wychodzenia i łażenia po sklepach .

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W swoim domu posiadam wyłącznie ledowe oświetlenie. Większość zamówiłem na https://seltrade.pl/zrodla-swiatla-zarowki/za rowki-diodowe-led gdzie mają naprawdę dobrą jakość i przystępne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2016, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Przynajmniej wmoim przypadku zamontowane oświetlenie dało realne korzyści. Fakt, trzea rozsądnie wszystko łądnie zaplanować i kupić osprzęt i źródła światła w dobrym miejscu, np. w http://supervolt.pl/ wtedy się opłąca.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >