Oświetlenie nad blatem

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

16 stycznia 2021, 01:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, poszukuje TANIEGO oświetlenia nad blat, przyczepiany do szafki od spodu,
Wpadłem na pomysł czy nie zamontować zwykłego paska LED, co wy na to?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• silniki do bram roletowych Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Cześć, z jakiej firmy macie silniki do bram roletowych? Czy ktoś tutaj z obecnych zna się na tym i potrafi powiedzieć, czym się charakteryzują?
  • Warto mieć dom inteligentny Liczba postów: 286 Grupa: Inteligentn... Nie powinno być żadnego problemu z przystosowaniem domu ze starego budownictwa jako domu inteligentnego. Moim zdaniem wtedy jest nawet łatwiej, chyba, że od poc...
  • Monitoring Liczba postów: 142 Grupa: Inteligentn... Nie ma z tym żadnego problemu. Na rynku istnieją firmy specjalizujące się w doborze, sprzedaży i montażu systemów monitoringu. Ja w tym zakresie korzystałem z u...
  • Automatyka do bram Liczba postów: 91 Grupa: Inteligentn... Witam, proszę o pomoc przy wyborze napędu do raczej lekkiej bramy dwuskrzydłowej (2x 2m). Na podstawie danych bramy, porównania cen, parametrów oraz przeglądu i...
  • alarm Liczba postów: 30 Grupa: Inteligentn... Ja również zdecydowałem się na instalację alarmu w swoim domu po serii włamań w mojej okolicy. Projektem i montażem urządzeń zajęła się firma http://www.ebx.pl/...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16438 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >