Oświetlenie wnętrz: jakie oświetlenie do biura wybrać?

« Powrót do artykułu: Oświetlenie wnętrz: jakie oświetlenie do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

9 lipca 2016, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm do nowoczesnego wnętrza taki Nilsen jak najbardziej się nada. W ogole funkcja ładowania w iStarach jest super opcją i jakże wygodną. Także myślę, że warto jak najbardziej!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2016, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, ze LEDy to typ oświetlenia, który jest obecnie najlepszy, a zwłaszcza te z AciveJet które ma całe mnóstwo zalet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2016, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

faktycznei oglądałem lampy Nilsena, te na biurko ze stacją ładującą i fajnie świecą. ale widziałem też lampki nocne do pokoju dziecięcego, z delikatną poświatą. to jest także pomysłowe bo maluchy nie boją się ciemności!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, te lampki do pokoju dziecka są świetne. nie oślepiają dziecka, a tym samym nie rozbudzają, dają delikatną poświatę. mam w domu taką i młody bez problemu przy niej zasypia

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo długo szukałam odpowiedniego oświetlenia, tak żeby podkreślało styl mojego biura, które utrzymane jest w klasycznej tonacji. W końcu zdecydowałam się na lampy activejet i to był strzał w dziesiątkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2017, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Może oświetlenie ledowe o ciepłych barwach będzie tutaj strzałem w 10, co o tym sądzicie? Tak się składa, że na www.Alluxled.pl znajdziecie szeroki wybór i niższe ceny, warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Stylowe lampy sprzedaje na pewno Bercal. Nie wiem czy jest w Krakowie jeszcze inny tak dobrze zaopatrzony sklep z oświetleniem powiem szczerze. Ekspozycję na Conrada mają ogromną, dobrze, że jest obsługa która potrafi doradzić, bo inaczej ciężko byłoby mi się w tych wszystkich wzorach połapać. Ja mam od nich lampkę biurkową zamawianą i wygląda obłędnie!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii oświetlenia LEDowego to ja patrzę na markę, dla mnie najlepszą wydaję się być activejet, są trwałe i energooszczędne

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Marka to niestety nie wszystko, bo sugerując się producentem możesz się przeliczyć, a efektów brak. Warto dopasować optymalne źródło światła, mogą być to nawet listwy led do biura plus jedno górne źródło światła w postaci lampy lub lampki na biurko.

www.Rommark.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2018, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A tutaj https://azzardo.com.pl/32-natynkowe już zaglądaliście? Można tam zakupić lampy natynkowe. Jeśli poszukujecie tego tego typu rozwiązań, to warto sobie sprawdzić ten sklep. Propozycji jest tam naprawdę wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >