Oświetlenie wnętrz: jakie oświetlenie do biura wybrać?

« Powrót do artykułu: Oświetlenie wnętrz: jakie oświetlenie do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

2 września 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wg mnie najlepszym oswietleniem do biura jest oświetlenie firmy Trilux. A pisze to na podstawie wlaśnych doświadczeń, ponieważ jakiś czas temu wymieniono własnie u mnie stare oswietlenie. Co mogę powiedzieć ? Nie mam takich zmęczonych oczu jak wtedy gdy było to stare. Jest o wiele lepszy komfort pracy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2019, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

My ostatnio znaleźliśmy stronę http://www.atlasestates.pl/ i postanowiliśmy wynając od nich biuro. Była to świetna decyzja, bo pomieszczenie jest przestronne no i dobrze oświetlone. Wszystko w standardzie - idealne warunki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2019, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

witam serdecznie! Jestem nowy. Nie Jestem pewien czy dodałem mój post do odpowiedniego działu na stronce. Proszę o przeniesienie

Pozdrawiam i mam nadzieje ze się przydam :)

Edit: nie wiem czy dodal sie wczesniejszy post

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu tutaj pokazuje sie wegierskie forum?

Why is the Hungarian forum shown here?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu tutaj pokazuje sie wegierskie forum?

Why is the Hungarian forum shown here?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2019, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu tutaj pokazuje sie wegierskie forum?

Why is the Hungarian forum shown here?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czemu tutaj pokazuje sie wegierskie forum?

Why is the Hungarian forum shown here?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2020, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na oświetlenie od BPE lighting. Duży wybór oświetlenia, które idealnie nadaje się do biura.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2020, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firmę BPE Lighting. Mają duży wybór oświetlenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2020, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wszystko wcześniej zaplanować. Jeśli zdecydujecie się na fit out biura, to generalny wykonawca na pewno coś podpowie, doradzi. Total Sec zajmuje się taki realizacjami. Firma jest z Warszawy. Od lat działa na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...
  • Baterie dla twojej łazienki Liczba postów: 16 Grupa: Wnętrza I jak tam idą poszukiwania? Jeśli jeszcze nie dobraliście odpowiedniej baterii umywalkowej do swojej łazienki to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę https://...
  • Płytki czy głęboki brodzik prysznicowy – jak wybr... Liczba postów: 71 Grupa: Wnętrza Brodziki prostokątne są szczególnie polecane dla tych, którzy poszukują rozwiązania, które jest zarówno stylowe, jak i praktyczne. Ich prosty, ale elegancki des...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >