Otwarcie własnego e-sklepu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

16 marca 2018, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklep internetowy to naprawdę świetny biznes... Ale tylko wtedy, kiedy jest dobrze zrobiony. Widziałam już mnóstwo sklepów, które naprawdę nie przyciągały swoim wyglądem a także nie wzbudzały zaufania... Dlatego jak ja otwierałam sklep internetowy to zgłosiłam się do https://specialspace.pl/ aby go dla mnie stworzyli :) Dzięki temu mam nowoczesny a zarazem prosty w obsłudze sklep, który przyciąga klientów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2018, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że to fajny biznes ale tego typu sklepów jest już bardzo dużo i dzięki hurtowym ilościom mają mniejsze ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2018, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A co byście powiedzieli na sklep z suplementami diety? Według mnie opcja całkiem niezła, tym bardziej że w dzisiejszych czasach dużo osób regularnie ćwiczy. Znalazłem hurtownię, z której mógłbym zamawiać suplementy - http://hurt.bodypak.pl/ i kusi mnie żeby coś takiego otworzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja i tak im nie ufam.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od dawna marzyłam o własnym sklepie internetowym i w końcu już mam. Na początku bałam się że się nie uda, ale jestem zadowolona, bo sklep się rozwija, klientów przybywa. Postanowiłam jeszcze zainwestować w torby reklamowe z nadrukiem mojego sklepu. Wiem że klienci też inaczej patrzą na zapakowany towar. Najlepszą ofertę toreb znalazłam tutaj http://mmflex.pl/ mam nadzieje że wszystko będzie ładnie wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2018, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja prowadzę własny sklep internetowy, na platformie magento zaprojektowała i wykonała mi go firma fastwhitecat z Wrocławia. No i jak do tej pory przynosi dość dobre zyski, wykonali kawał dobrej roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2018, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

bestessays.com college essay identity persuasive and argumentative essay college essays that worked ivy

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że parę postów nade mną ktoś wie więcej o platformie Magneto niz ja :) Dobrze, że tutaj trafiłam ponieważ znalazła w internecie firmę zajmującą się [URL="https://fastwhitecat.com/"]e-commerce[/URL] i zastanawiam się czy warto do nich pisać i zlecić im założenie sklepu internetowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

true stage insurance company penn life insurance life insurance for seniors insurance for seniors

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

insurance for seniors burial insurance for seniors over 70 insurance for seniors indexed universal life insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >