Ozdobne doniczki

« Powrót do grupy: Porady i opinie

24 sierpnia 2012, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie zazwyczaj kupujecie doniczki do domu? Dodam, że chodzi mi o takie ozdobne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2012, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwiaciarniach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2012, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja doniczki (i nie tylko) zazwyczaj kupuję przez Internet, tak jest mi łatwiej. Mój ulubiony sklep to: http://www.sklep.hydroponika.pl/ Mają oni w zasadzie wszystkie rodzaje doniczek, od małych na parapet, po wielkie donice ogrodowe. Jak porównywałem ceny z innymi sklepami, to biorąc pod uwagę ich dobre wykonanie ceny są naprawdę atrakcyjne. Zresztą sami przejrzyjcie sobie ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2013, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znalazłam świetne, stylowe doniczki na tej stronce: www.rattanart.pl Są wykonane z technorattanu. Jest on bardzo wytrzymały i wygląda zjawiskowo. U mnie sprawdzają się znakomicie, więc jak najbardziej polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2013, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecałbym szukać w różnego rodzaju sklepach z dodatkami do naszego mieszkania,zacznij od tych internetowych,tam bez problemu znajdziesz donice w wybranym przez siebie stylu oraz guście.


www.24bud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2013, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z urszulką ja również zamawiałam na www.rattanart.pl i również jestem z nich bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2013, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od kilku lat kupuję w tym sklepie:http://www.sklep.hydroponika.pl/Donice/. Fakt jest drożej niz w markecie ale jakość jest naprawdę o niebo lepsza. Zreszta przeceiz doniczek ni kupuje się tak jak bułek wiec można czasami zapłacić więcej;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2013, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

a to różnie, ale jakoś najczęściej nie w kwiaciarniach tylko bardziej w sklepach z artykułami domowymi. Zależy czego potrzebuję, a ostatnio tutaj http://www.wobeline.pl/ widziałam też fajne doniczki.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, najlepiej w kwiaciarniach- po taniości i jeszcze można je sobie samemu spersonalizować.



www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuję zazwyczaj w ikei:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >