Ozdoby dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

23 lipca 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałam w jakiś sposób urozmaicić dach. Przeczytałam artykuł http://www.kochanewnetrza.pl/ozdoby-dachowe-s posob-na-urozmaicenie-dachu/ Co myślicie o ozdobach dachowych? Fajny pomysł czy kicz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2012, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo efektownie wyglądają cokoliki i cegły ceramiczne czy klinkierowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2019, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Też ozdoby dachowe oraz różne elementy dekoracyjne dachu znajdziecie m.in w ofercie producenta Braas, tak naprawdę z ich pomocą można stworzyć fachowy dach i jednocześnie jeszcze liczyć na przedłużoną gwarancję systemową na okres 15 lat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2020, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto byłoby się zdecydować na ogród na dachu? Takie zielone dachy stały się w ostatnich latach naprawdę bardzo popularne i moim zdaniem warto w nie inwestować ;) To nie tylko ładnie wygląda, ale jest również sposobem na to, aby w większych miastach było więcej zieleni ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2020, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróć uwagę także na Braas który przygotował szeroki wybór pięknych modeli dachówek ceramicznych jak i cementowych (jest ich ponad dwadzieścia). Dostępne w szerokiej gamie kolorów do tego odpowiednio zabezpieczone i objęte niezłą gwarancją. W moim przypadku Turmalin był idealną opcją i na dachu wygląda idealnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2020, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam jasny cel i u mnie zdecydowanie wygrywa dachówka ceramiczna która zaskakuje jakością wykonania, pięknym stylem i do tego trwałością na lata, z resztą sprawdź propozycje od Braas które też objęte są aż 30 letnią gwarancją.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2020, 01:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój nowy dach to zasługa https://www.nowy-dach.com.pl/ Należało zrobić "podmianę" , gdyż poprzedni przeciekał a co najważniejsze prezentował się nieświeżo. Ale ten kłopot już za nami!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 358

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >