Panele

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

15 października 2015, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

a co zrobić aby podłoga była równa pod panelami??
wiem że jakaś wylewka byłaby odpowiednia tylko jaka?? Nie znam się na tym a nie chce żeby jakiś "fachowiec" skorzystał na mojej nie wiedzy i zrobił coś co nie jest potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2015, 00:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, Podłogę można zeszlifować, a ubytki uzupełnić zaprawą wyrównującą. W przypadku większych nierówności należy zrobić wylewkę samopoziomującą.

Pozdrawiam
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2015, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kładłem piankę, bo zawsze to jakaś warstwa ciepła ale nie musisz. A najlepsze panele ma firma art core http://www.artcorestudio.pl/12-podlogi-drewniane Jakościowo świetne

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My na szczęście sami nie musieliśmy kłaść.Mimo,że podłoga była bardzo nierówna fachowcy sobie z nią poradzili:) Montaż mieliśmy z voxu, tam gdzie kupiliśmy panele.Dzięki temu, że braliśmy je z montażem, zakup był tańszy o 15%

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2015, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie nowej wylewki samopoziomującej.Zachęcam do zapoznania się z ofertą profesjonalnej firmy, która wykonuję
prace tylko na dobrych i sprawdzonych produktach - Solidna Ekipa
Lafarge. W przypadku Lafarge produkt wraz z wykonaniem dostępne są już od 21zł za m2. Cena zależna jest od miejsca wykonywanej usługi, więc najlepiej dowiedzieć sie bezpośrednio u przedstawiciela pod numerem 22 250 22 43.
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2015, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie kupowałem panele drewniane i różne akcesoria do nich jak np. listwy w tej firmie http://ardi.com.pl/. Jeśli szukacie porządnych paneli, to oni mają naprawdę spory wybór w porównaniu do tego co znajdziecie w marketach budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2015, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: annii napisał: My na szczęście sami nie musieliśmy kłaść.Mimo,że
podłoga była bardzo nierówna fachowcy sobie z nią
poradzili:) Montaż mieliśmy z voxu, tam gdzie kupiliśmy
panele.Dzięki temu, że braliśmy je z montażem, zakup
był tańszy o 15%

To jest spora różnica w cenie! Jak będę kupować przez internet to też ta zasada obowiązuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2016, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Kiedy my kupowaliśmy jedno z mieszkań w wieżowcu to własnie było linoleum. My je zerwaliśmy. Nie wiem czy można na to kłaść.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, przy zakupie przez net też dostajesz ten rabat, tu jest info
http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/Kup-z-montazem-dip-2

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 06:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za wszystkie rady :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...
  • Czym wyrównać podłogę? Liczba postów: 21 Grupa: Robimy stro... Wystarczyłaby zapewne wylewka nowa. Najlepiej wylewka anhydrytowa łódzkie bo sama dobrze się wyrównuje i bardzo szybko schnie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >