Panele podłogowe

« Powrót do artykułu: Panele podłogowe | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

24 stycznia 2021, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kamyszek napisał: Panele są o wiele tańsze, ale drewniany parkiet zawsze
kojarzy się z wytrzymałością i solidnością. Dlatego ja
u siebie mam drewnianą podłogę kaczkan, nie żałowałem
pieniędzy. Sam ją ułożyłem z dołączoną instrukcją.
Wszystko idealnie było wymierzone i przycięte to i robota
szła sprawnie.


Racja, ale nie każdy może sobie pozwolić na drewniany parkiet dlatego ja uważam, że dobrze dobrany panel też spisze się i to na lata.
Użytkownik Gość: fiszka napisał: Świetne są panele imitujące drewno, są świetne a mi
udało się kupić w salonie bokaro takie, które znakomicie
odwzorowują drewno. Bardzo mi się to podoba.


Jakie konkretnie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2021, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Paul napisał:
każdy może sobie pozwolić na drewniany
parkiet dlatego ja uważam, że dobrze dobrany panel też
spisze się i to na lata.

Szczególnie ze deski na podłodze są mało praktyczne. Trzeba je extra ubezpieczyć od zalania, nie wymienisz ich co 5 lat bo za droga inwestycja, a z panelami można szaleć.

Użytkownik Gość: Paul napisał:
Jakie konkretnie?

Ja bym stawiał na SWISSKRONO.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2021, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Grzegorz napisał: Doradco czyli każdy produkt podlega innej gwarancji?
Naprawdę aż do 40 lat?


Witaj Grzegorz!
Karty Gwarancyjne są dostępne na stronie internetowej www.swisskrono.pl
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Jarek napisał: Właśnie, jak to jest z tą gwarancją, że niektóre
panele mają 25 inne 20 lat gwarancji? Na co jest faktycznie
ta gwarancja przyznawana?


Witaj Jarek!
SWISS KRONO załącza do każdego opakowania Ważne zasady montażu i użytkowania paneli podłogowych, są one integralną częścią sztuki układania paneli. Producent odpowiada przez 2 lata za produkt, wykonany zgodnie z Europejską normą PN EN 16329:2016 oraz dodatkowo udziela gwarancji 10,15,20,30 i 40 lat na nieprzetarcie powierzchni panelu laminowanego w wyniku normalnego użytkowania w warunkach domowych. Zalecamy przed montażem zapoznanie się z instrukcją montażu lub obejrzenie filmu prezentującego sposób montażu podłóg laminowanych
SWISS KRONO.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Dariuszz napisał:
Czy podkłady muszę być od SWISS KRONO czy mogą być
dowolnej firmy? jaka jest średnia cena takiego podkładu od
SWISS KRONO?


Witaj Dariusz!
podkłady nie muszą być od SWISS KRONO, możesz użyć dowolnych np. ze sklepu budowlanego. Ceny różnią się w zależności od producenta, więc ciężko tutaj jednoznacznie podać konkretną kwotę.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO


Użytkownik Gość: Dariuszz napisał: To w takim razie czy istnieje jakiś rodzaj podłogi drewno podobnej (paneli), które mogę zastosować? Nie wyobrażam
sobie kłaść wszędzie kafli!


Witaj Dariusz!
Podłóg laminowanych nie można układać w pomieszczeniach, w których poziom wilgotności przekracza 65%, tzn. w łazience, saunie, pralni, itp. Oznacza to ,że we wszystkich pozostałych pomieszczeniach bez problemu możesz zastosować panele SWISS KRONO.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2021, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: lepszy napisał: chyba zdecydował bym się już na komplet czyli panele i
podkład jednej firmy, żeby nie było, że panele są
super, a podkład ma jakieś wady.


Witaj Lepszy!
Czy już podjąłeś decyzję odnośnie podłogi? Czy masz wybrany swój wymarzony wzór paneli? A może masz jakieś wątpliwości projektowe?
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: karalis napisał: A czy nie lepiej zdecydować się na podłogę drewnianą?
Taka z oferty https://www.gieldaparkietow.pl/
prezentuje się dużo lepiej a co najważniejsze czyni
wnętrze bardziej oryginalnym. Ja jestem bardzo zadowolony z
końcowego efektu.


Witaj Karalis!
Podłoga drewniana bez wątpienia jest piękna i klimatyczna, ale jest również dużo bardziej wymagająca niż panele laminowane. Sam proces układania takiej podłogi wymaga wprawnej ręki fachowca i jest dużo żmudniejszy i dłuższy, drewno ma predyspozycje do zarysowań więc trzeba je odpowiednio zabezpieczyć no i na końcu dochodzi nam cena drewnianej deski.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Jane1094 napisał: Ostatnio zgłębiam temat jeżeli chodzi o panele podłogowe
i wielu ciekawych rzeczy dowiedziałem sie na temat paneli z
tej strony https://www.napodlogach.pl/artykul/panele-pod
logowe-czy-podloga-drewniana-co-lepiej-wybrac-98543
.

Witaj Jane1094!
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie paneli podłogowych, to zapraszam do dyskusji. Chętnie odpowiem na nurtujące kwestie.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: ehek napisał: Użytkownik Gość: karalis napisał:
A czy nie lepiej zdecydować
się na podłogę drewnianą?

Taka z oferty

prezentuje się dużo lepiej a co najważniejsze czyni

wnętrze bardziej oryginalnym. Ja jestem bardzo zadowolony
z

końcowego efektu.




Moze i lepiej ale panele są dużo tańsze, równie ładnie
wyglądają, a jak postawisz na dobrą firmę, np. SWISS
KRONO to i żywotność zbliżona do podłogi drewnianej, a
dużo mniej kłopotów z utrzymaniem.


Witaj Ehek!
Wybór pomiędzy podłoga drewnianą a panelami laminowanymi to mocno osobista kwestia, co więcej każdy wybór będzie dobry, jeżeli wszystkie cechy i wady danego produktu nam odpowiadają. Natomiast dużo szybszym i łatwiejszym procesem jest zastosowanie i położenie w mieszkaniu paneli, które również nadadzą ciepła i klimatu do wnętrza.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2021, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: tiktak12345 napisał: Myślisz, że ile czasu mogą służyć te panele?
Witaj tiktak12345!
Nie ma jednoznacznej odpowiedz na Twoje pytanie. Przede wszystkim dużo zależy od tego jaką klasę ścieralności paneli wybierzemy, gdzie zostaną one położone - czy w miejscu często eksploatowanym czy nieco mniej, a także czy odpowiednio o nie dbamy i pielęgnujemy. Zadbana podłoga może służyć przez wiele wiele lat i wciąż będzie wyglądać świeżo i schludnie.
Pozdrawiam
Edyta
Doradca Online SWISS KRONO

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >