Panele prysznicowe

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

22 maja 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierając panele prysznicowe warto zajrzeć także do sklepu Rea - panel prysznicowy. Oferta jest moim zdaniem naprawdę ciekawa, wiec również i wy możecie sprawdzić sobie jej szczegóły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie się sprawdzają i świetnie wyglądają jak np. kolumna Atlas od Roca. Relaks z góry gwarantowany!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2017, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jantar napisał: Ja mam panel Roca, wraz z prysznicem Roca - jestem
zadowolony. Jak ktoś ma jakieś pytania, chętnie odpowiem.


A co dokładnie od Roca? W sensie jaki model panelu?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

a myślałyście o żaluzjach do wnętrza?
piękne verticale

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2019, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A co one mają do paneli prysznicowych? Chyba wątek Ci się pomylił :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 41 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 112

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >