Panele szklane w kuchni

« Powrót do artykułu: Panele szklane w kuchni | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 grudnia 2017, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym, że bardzo ładnie wyglądają. Sam posiadam takie w kuchni od firmy www.szklolux-lubin.pl i jestem z nich zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2017, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, pod warunkiem że o takie panele będziemy dbać oraz wybierzemy ich odpowiedni motyw. Wtedy będą cieszyć nasze oko :)

www.HomePerfume.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2017, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ansomone 100iu kit
Once you experience depressive disorders, it may be overwhelming to start your journey to overcome it. This assortment of tips supplies a starting place to that particular experience. The following is some tips which will assist you in getting the thing you need so that you can overcome depression.
Hormona Del Crecimiento
Spend thirty minutes learning your most tough subject matter through the night prior to planning to bed. This should be light researching, like flashcards or re-looking at notices. Studying just before bed furniture helps the details continue to be in your thoughts. This is most effective if you are relaxed, so continue to keep to light understanding.
Jintropin Reviews
It is quite important to have a minimum of one buddy who also offers diabetes. This can be somebody who you may toned on for assistance when you are hardly experiencing good, and somebody that can be determined by you when they require a good friend. Additionally, you will be capable of learn about what their medical professional does which may be not the same as the treatment you are getting. Just remember to not transform anything at all without talking to a healthcare professional first.
Igf 1 Lr3 What Does It Do

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam z firmy Faza z Warszawy. Od początku właśnie takie panele chciałam mieć, bo są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i bardziej eleganckie niż płytki. Do tego fajniej można dopasować meble kuchenne (w moim przypadku biel, a nadruk na panelach to nocna panorama NY). Jak się doda do takich peneli oświetlenie LED – wygląda idealnie. Tu fachowiec naprawdę kawał roboty zrobił

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2018, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcecie nowoczesne i oryginalne panele szklane to warto mieć kontakt do http://www.szkielko.com.pl/ szklarze z doświadczeniem i dobrym zapleczem technicznym. Jak to w tym fachu potrzebna jest nie tylko dokładność, ale również ciekawe pomysły i umiejętność ich realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2018, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem pomysł jest bardzo fajny, na pewno takie panele to ciekawa propozycja jako aranżacja ścian w kuchni i zawsze coś innego niż tradycyjne płytki.

www.SalonSnu.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2018, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Szklane panele wyglądają bardzo efektownie. Też przez jakiś dłuższy czas szukałem idealnego rozwiązania do mojej kuchni. Z pomocą przyszedł mi następujący artykuł:
http://www.wph.biz.pl/udane-zakupy-w-salonie- plytek-poznan/ . Niby każdemu się wydaje, że remont to prosta sprawa, ale wcale tak nie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się panele szklane to piękna dekoracja ścian i prezentują się bardzo efektownie, o wiele lepiej niż standardowe płytki. Pytanie tylko o koszt ich położenia...

www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2018, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama mam szklane panele w kuchni i w łazience. Takie rozwiązanie zachwyciło wiele osób, które mnie odwiedzały. Ale trzeba też wspomnieć o praktycznej stronie takich paneli - bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Ja robiłam to kilka late temu i nie było zbyt dużego wyboru. Teraz widziałam, że sporo inspiracji i ciekawych wzorów można znaleźć w sieci - np. tutaj http://szklane.net/panele-szklane/ mają fajne motywy i zdjęcia z gotowych aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam ja polecam firmę https://cienkusz.com.pl pięknie wykonane panele szklane w kuchni jest na czym oko zawiesić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 409

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >