Panele podłogowe na schodach ??

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

3 listopada 2011, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam renowacje schodów systemem HAFA. Zajmuje sie dystrybucja i montazem tego systemu. Nakladki HAFA doskonale sprawdzaja sie zarowno na schodach drewnianych jak i betonowych czy kamiennych. a do tego 12 lat gwarancji na scieranie powierzchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2012, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mam pytanie czym można odnowić schody drewniane w klatce schodowej po których codzi sie w butach zeby to było tanio i szybko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2013, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Można, ale czy ma to sens? Nie lepiej po prostu je zmienić na nowe, solidne schody? Tylko z drugiej strony zastanówcie się czy sens mają takie schody w przypadku, gdy się po nich normalnie w butach.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2013, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ale piekne schody!!! rewelacja! chcialabym takie.

ale jestem alergikiem i szukam drewna ktore nie uczula..
thermo drewno po wysokiej obrobce temperatury ponoc nie uczula... ma ktos takie panele?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

a mam pytanie do Was czy ma ktos z Was ulozone deski tarasowe firmy Thermory? bo wiem, ze to zagraniczna firma i szukam w Polsce..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2013, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy mnie nie przekonacie - wystarczy popatrzyć na pokazane projekty schodów. Pokażecie coś bardziej atrakcyjnego z panelami podłogowymi?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2015, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Być może bardziej atrakcyjne projekty będą w stanie wykonać specjaliści obsługujący zlecenia w dziale - Panele, parkiety, listy.

Zachęcamy do składania zapytań.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2015, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej będzie zastosować drewno ? albo kamień ? Jeżeli nie macie możliwości zrobienia schodów od nowa to te materiały na pewno będą lepsze niż panele :)
Trwalsze i lepiej się prezentują :) A jeżeli planujecie budowę schodów to przeglądajcie realizacje :) Wrzucam parę może jakaś was zainteresuje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2015, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm widze duzo granitu. Chyab troszkę za bogato jak do zwykłego domku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda,jak dla mnie jest to zbyt "sterylne" i zamiast granitu wolę drewno tak jak na pierwszym zdjęciu. Wówczas całość prezentuje się po prostu tradycyjnie i solidnie,a przy tym ładnie. Do tego wystarczy dobrać kilka fajnych opraw,podświetlenia schodów i efekt mamy gwarantowany,.

www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne schody spiralne Liczba postów: 68 Grupa: Schody i ba... Myślę, że to rozwiązanie powinno zrobić różnicę - https://schodyprudlik.com.pl/site/galeri a Sami oceńcie, czy to Wasze klimaty. Moim zdaniem największe wrażenie...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • LAWETA Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Lepiej niech nic się nie dzieje na drodze z samochodem, ale trzeba być przygotowanym na różne sytuacje. Na pewno w razie awarii warto wezwać pomoc https://lawet...
  • wykończenie schodów światłem Liczba postów: 24 Grupa: Schody i ba... Myślę, że to jest słuszny kierunek, ale kwestia taka, co kto uważa - https://schodyprudlik.com.pl/schody-giet e/. Wyglądają kosmicznie atrakcyjnie, ale to każdem...
  • schody drewniane Liczba postów: 160 Grupa: Schody i ba... Jeżeli zastanawiacie się nad nowym schodami, drzwiami, lub mebli, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej stolarni Wołosiuk , któr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >