Panele pomysłem na dekoracje ogrodzenia

« Powrót do artykułu: Panele pomysłem na dekoracje ogrodzenia | « Powrót do grupy: Ogród i działka

12 grudnia 2011, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie to naprawdę fajne te ogrodzenia, w końcu coś innego bo zazwyczaj ogrodzenia mają jeden krój i koniec a tu proszę jaka miła niespodzianka :) super :) Można w sumie codziennie inne mieć ogrodzenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2012, 07:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmy SOLMET produkuje ogrodzenia na bazie własnych sztachetek metalowych zakończonych ozdobnym grotem lub profili zamkniętych. Różnorodność linii łuków, kolorystyka oraz ciekawe groty ogrodzeń z delikatnymi, stylizowanymi motywami ozdobnymi umożliwia idealne dopasowanie ogrodzenia do stylu budynku. Ogrodzenia Firmy SOLMET są doskonałą propozycja dla tych, którzy szukają prostych i ciekawych rozwiązań. Kładziemy nacisk na estetykę wykonania i trwałość ogrodzenia.

Wszystkie elementy ogrodzenia oraz barierki balkonowe Firmy SOLMET zabezpieczone są przed rdzą za pomocą najlepszej na rynku metody antykorozyjnej czyli cynkowania ogniowego. Dodatkowym zabezpieczeniem są warstwy powłok poliestrowych, nakładanych proszkowo.
Wymiary elementów ogrodzenia dopasowujemy są do istniejących słupków. Sztachety metalowe luzem wysyłamy na cały kraj firmą kurierska.
Ogrodzenia, bramy, barierki Firmy SOLMET są solidnie wykonane w atrakcyjnej cenie.

Mamy nadzieję, że zdjęcia na stronie internetowej firmy okażą się pomocne. Wycena możliwa po podaniu wymiarów poszczególnych elementów ogrodzenia oraz rodzaju zabezpieczenia antykorozyjnego. Jeśli będą Państwo potrzebować więcej informacji prosimy o kontakt. www.solmetal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2012, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znalezłem taką stronkę z tego typu ogrodzeniami www.ogrodzenia24.eu z tego co widzialem to jest to sklep internetowy wiec w ofercie maja wysyłke www.ogrodzenia24.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2014, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi zaś o kuriera, to Wysyłam Taniej zadba o przesyłkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2014, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi zaś o kuriera, to Wysyłam Taniej zadba o przesyłkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2014, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, jeśli chodzi o jakieś elementy ozdobne do ogrodzeń i bram to może sprawdź na stronie Kuźni Pałysz, oni mają całkiem spory wybór. Nie wiem dokładnie o jakie elementy Ci chodzi. Chcesz kwiaty ozdobne, czy może jednak coś bardziej wyszukanego?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >