Panele ścienne 3D, sztukateria oraz imitacja cegły, kamienia i drewna.

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

24 marca 2016, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukają Państwo ciekawych rozwiązań remontowo-budowlanych, zapraszamy do Salonu oraz na nasze strony internetowe: decor-style(kropka)eu oraz decor-style(kropka)pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2016, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele 3D to raczej nie, a macie beton architektoniczny ? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Beton architektoniczny to moim zdaniem zbyt "zimne" rozwiązanie jak na wnętrze. A może po prostu trzeba mieć specyficzne wnętrze :) U mnie na przedpokoju i w części salonu położona jest płytka klinkierowa Terca z ryflowaniem. Wygląda bardzo fajnie, a jednocześnie dość klasycznie. Polecam takie rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2016, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale wykorzystane tylko na jednej ściane wcale tak mocno nie "oziębi" na przykład salonu, a nada fajnego charakteru :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w przedpokoju kawałek ściany w takim panelu imitującym beton http://www.decomania.pl/pl_PL/p/Panel-imitujacy-beton-ZD-DES IGN-Beton/76160 Fajnie się wkomponował w resztę. Używając takich "zimnych" materiałów, trzeba mieć dobry pomysł i wyobraźnię ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii nowoczesnych rozwiązań do urządzenia,wykończenia wnętrza,to myślę że warto skupić się na kamieniu naturalnym,przykładowe inspiracje znajdziecie na www.Kamieniarstwo.com.pl zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii sztukaterii, to jak dla mnie najlepszym producentem jest firma http://zdg.com.pl/. Zamawialiśmy u nich sztukaterię do restauracji i nie dość, ze jest naprawdę dokładnie wykonana, to jeszcze super komponuje się na ścianach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też