Panele słoneczne

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

4 października 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

czytałem ostatnio artykuł, który pokazywał, iż po zmianie sposobu rozliczania na opust, zwrot z fotowoltaiki jest jeszcze szybszy. co do samej instalacji, to na teraz polecam sprawdzić ten link - http://vikersonn.eu/pompy-ciepla-14.html - i tutaj znajdziecie promocję -10% na taką instalacje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2016, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest jeszcze większe parcie na ochronę środowiska ze strony UE, że takie alternatywne żródła energii są i będą popularne i można na nie prędzej uzyskać dofinansowania. To jest dobra inwestycja, bo szybko można zauważyć różnicę w wydajności instalacji energetycznej jak i kosztach rachunków. Myślę, że jak już się ktoś decyduje, to inwestycja warta jest polecenia innym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2016, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

parcie jest spore, również u nas wewnątrz, szczególnie właśnie na fotowoltaikę. co do różnicy w wydajności, to raczej jest taka sama. 1kwh=1kwh nie ważne z czego, ale różnicę widać na rachunkach zdecydowanie

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że to opłacalna inwestycja. Takie panele pomogą Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu wody :) Z resztą, poczytaj sam http://strefaenergii.com/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekologia to teraz wymagane przy budowie. Dobrze że dostajemy dofinansowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że Swatt mogę Ci polecić. Na portalu swatt.pl jest cała oferta hurtowni. Dobre rozwiązanie z punktu widzenia firm instalacyjnych takich jak moja. Mają korzystny stosunek jakości do ceny, są to sprowadzone produkty, zwłaszcza mam na myśli systemy fotowoltaiczne, które głównie tutaj zamawiam. Solidne, nieawaryjne moduły, łatwe i wygodne w montażu, a przy tym nie kosztują przesadnie dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre mam doświadczenia z hurtownią Swatt jeśli chodzi o instalacje solarne. Mają dobrej jakości zestawy, nowoczesne sterowniki, płyny, grupy pompowe – można u nich rzeczywiście zrobić całościowe zakupy jeśli ktoś się zajmuje instalacjami. Na stronie swatt.pl są ładnie w kategorie podzielone ich produkty, także dość łatwo można dotrzeć do tego czego się szuka, ewentualnie warto też im maila wysłać z zapytaniem produktowym, mają dość szybką obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2017, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpowiadałbym hurtownię Swatt (swatt.pl). Już jakiś czas działają na rynku, zresztą jest to oddział marki Polska Ekologia, która jako jedna z pierwszych wprowadzała odnawialne źródła energii do Polski jeszcze pod koniec ubiegłego wieku. Korzystam głównie z ich systemów montażowych do solarów i jakościowo rzeczywiście jest dobrze. Zdecydowanie mi ich zestawy ułatwiają robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezbędną częścią mojego domu przy projektowaniu były panele słoneczne, które ostatecznie dostarczyła nam firma http://ekosunkoszalin.pl razem z montażem. Energooszczędny dom jest droższy w budowie, ale inwestycja się zwraca na wyjątkowo niskich rachunkach za zużycie energii.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na pompę ciepła + kolektory słoneczne i jestem zadowolony. Jest eko i jest tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 138 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 108

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >