Panele z naturalnego materiału

« Powrót do artykułu: Panele z naturalnego materiału | « Powrót do grupy: Wnętrza

24 czerwca 2015, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście wolę drewno o bardziej wyrazistym kolorze. W baltic wood jets duży wybór, ja tam kupiłam taką ciemną deskę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2015, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie naturalne panele to bardzo dobre rozwiązanie. Sama niedawno kupowałam podobne. Radziłam się fachowców z hurtowni budowlanej heban.net i poradzili mi właśnie panele drewniane jako najrozsądniejsze rozwiązanie przy dobrej jakości i rozsądnej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2016, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze jestem za naturalizmem. Lubię drewno i drewno staje się modne co mnie bardzo cieszy. Do łazienki jednak nie odważyłem się wykorzystać tego surowca ze względu na brak zaufania co trwałości w bądź co bądź pomieszczeniu narażonym na wilgoć. Ale mam
http://viverto.pl/plytki_drewnopodobne,136,0.html
i przyznam, że chociaż imitują drewno to wyglądają całkiem naturalnie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam,że to ciekawa opcja,natomiast też z drugiej strony mamy alternatywę dla paneli w postaci płytek drewnopodobnych,które również pięknie się prezentują i są znakomitą imitacja drewna.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

http://podlogi24.net/viligno-klasyczny-dab,-panele-winylowe, -wersja-bez-klejenia-prosty-montaz-klik-system-o_l_3288.html - Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 335

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >