Parapety wewnętrzne z marmuru i granitu

« Powrót do artykułu: Parapety wewnętrzne z marmuru i... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 września 2015, 00:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie dlatego kocham marmur, jest piękny i bardzo praktyczny. Powoli się przymierzam do kupna marmuru z www.marwen.com.pl i poza parapetami mam zamiar jeszcze wykonać schody marmurowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy schody z kamienia i nie jest to złe rozwiązanie. Nie wygladaja ze , obsadzilismy je plytkami ceramicznymi specjalnymi na schody od http://ceramik.info.pl/ i efekt koncowy wyszedl swietnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

błagam, tylko nie marmurowe. Jeśli kamień, to granit. Marmur chłonie wodę, później zmienia kolor, są zacieki, plamy , brrr, trzeba co pół roku impregnować

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

tez postawiłem na granit. W marmur dulemba mi zrobili te parapety i prezentuja się bardzo ladnie poza tym sa wytrzymale a to najważniejsze hehe

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My również zdecydowaliśmy sie na granitowy parapet. Mamy mieszkanie w dobrym stylu oraz w wysokim standardzie tak wiec postanowiiliśmy zainwestować w dobre materiały wykonania. Parapet zamawialiśmy w tej firmie:

Działają na terenie Warszawy oraz okolic. Maja dobre ceny. Na stronie jest spora galeria tak wiec można sobie przejrzeć ich realizacje. Mamy u siebie podobne do tych:


Tutaj jest ich strona www z ofertą:
http://www.extremestone.pl/produkty/parapety< /a>

Ten post był edytowany przez januszkk dnia: 2 marca 2016, 13:15
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2016, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam z kolei parapety z PCV i nie narzekam wcale na jakość, bardzo ładnie sie prezentują a dobrałam sobie fajnie kolor w dawer parapety i uważam, że stylowo to wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrał parapety z konglomeratu - taki kompromis pomiędzy trwałością, wyglądem i ceną. Można zobaczyć ofertę www.aglodrom.com.pl i coś wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozważaliśmy z rodziną różne opcje, ale w końcu decyzja padła na parapety marmurowe, ponieważ byliśmy pewni, że łazienkę będziemy mieć marmurową i przekonała nas do siebie firma marmur Dulemba, która zajęła się tą realizacją u nas w domu. Jak ktoś z okolic Katowic, Tych itp. To myślę, że warto na tę właśnie firmę zwrócić swoją uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Parapety z marmuru to bardzo dobra i zarazem ekskluzywna opcja,macie pewną jakość i solidność na lata,zachowując ich piękny wygląd. To samo dotyczy zresztą kamienia naturalnego na podłogę czy ścianę,warto w niego zainwestować.

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2016, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupowaliśmy parapety z płyty mdf w sklepie Grafit z Olkusza…. Jakoś nie podobają mi ise takie kamienne ale to tylko i wyłącznie gust.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 562

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >