Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 czerwca 2009, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Co Waszym zdaniem jest lepsze? Chodzi mi przede wszystkim o trwałość i łatwość pielęgnacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2009, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie chciałem się dołączyc do pytania i dodatkowo przosze o info czy jest gdzieś możliwośc przygotowania (docięcia) wykładzny na wymiar, żeby w domu za bardzo bałaganu nie robic :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2009, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele uchodzą za bardziej trwałe i łatwe w pielęgnacji, chociaż i parkiet jak dobrze położony i nie ma szczelin to też. Dlatego najważniejsze jest układanie. Do tego radziłabym wziąć kogoś kogo pracę można gdzieś zobaczyć, albo kogoś kogo poleca sklep sprzedający taki jak np KOMFORT. Oni mają chyba swoich montażystów. Tam też poradzą co trwalsze i łatwe w pielęgnacji. Jeśli chodzi o wykładzinę to też w tym sklepie docinają na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2009, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dobrze położony parkiet prezentuje się dużo lepiej i zawsze będzie to parkiet, a nie jakiś tam panel. Panele za to łatwiej wymieniać sobie dowolnie, zależnie od stopnia zużycia lub widzimisię ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2009, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

No ba! Nie ma wątpliwości, moim marzeniem jest taka deska Wenge Wolin Elegance tylko obawiam się czy nie będę miała problemu z kurzem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2009, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej żeby dokonac wyboru to pójśc do komfortu - można sie poradzic specjalisty od podłóg - dokładnei wytłumaczy na czym polega różnica i jaka podłoga jakie ma plusy i minusy :) - ja właśnie bylem i chyba zdecyduje sie na panele

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2009, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

W Komforcie rzeczywiście mają profesjonalne doradztwo, ja lubię tam kupować bo zawsze jakiś dekorator jest pod ręką :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2009, 01:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martika napisał: W Komforcie rzeczywiście mają profesjonalne doradztwo, ja lubię tam kupować bo zawsze jakiś dekorator jest pod ręką :)

nie dosc, że jest pod ręką to i profesjonalnie doradzi, a nie jak w niektórych sklepach łaske będzie robic, że wogóle podejdzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2009, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W niektórych sklepach chyba w Łodzi i Gorzowie Wlkp to nawet drzwi, zasłony okienne i firany już do sprzedaży wprowadzili. jestem ciekawa tych dekoracji okiennych bo podobno sami szyją i upinają.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2009, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli fiarny na zamówienie :) i pewnie znając komfort jakoś niedrogo

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 381

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >