Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 sierpnia 2009, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety zdjęć nie posiadam, a nie mam też przyzwoitego aparatu, co zresztą i tak nie oddałoby tego w rzeczywistości. Znalazłam link do tej firmy, tam maja fajne realizacje. a co więcej to jest to jedna z niewielu firm co robi podłogę na ogrzewanie podłogowe, jeśli jest ktoś zainteresowany :)
http://www.weitzer-parkett.com/en/homepage/index.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2009, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba droga taka podłoga jest? Nie na moją kieszeń niestety, dla mnie wystarcza nasz rodzimy komfort z cała gama produktów na podłogę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2009, 00:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W komforcie rzeczywiście jest strasznie dużo produktów podłogowych - od paneli, po różnego typu produkty czyszczące, konserwujące i ochronne. Zgadzam się, że jest wystarczająco zaopatrzony :D

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2009, 01:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, parkiet zdecydowanie lepszy ponieważ średnio może taka podłoga wytrzymać ok 20-30 lat a nawet i więcej w zależności od zastosowania odpowiednich materiałów.Odnawianie podłogi co kilka lat i możemy się cieszyć pięknym parkietem na długie lata.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2009, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście polecałbym deski podłogowe. Lite drewno a tańsze niż parkiet. Można sobie obejrzeć w sklepach. Niezły asortyment mają w dlh. Tam żona wybrała swoją podłogę do salonu:) palisander/sonokeling http://www.dlh-poland.com/Oferta/Podlogi/Lite/Palisander+-+S onokeling.aspx

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2010, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór podłóg jest w PODLOGACH ŚWIATA. Ponad 200 m2 ekspozycji, różnych rodzajów podłóg sprawdz sam :
www.podlogiswiata.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2010, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie polecam drewniane podlogi, tylko trzeba je umiec pielegnowac i znalezc fachowcow ktorzy dobrze je poloza, tutaj np. masz sporo przykladow desek egzotycznych i debowych: http://www.podlogilite.pl ja uwazam ze drewno to jednak drewno

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam ten sam dylemat i udało mi się bardzo sprawnie wybrnąć :D a mianowicie kupiłam panele drewniane w Castoramie , której pracownicy za darmo mi je położyli w dwóch pokojach. Panele te mam od roku i naprawdę jestem bardzo zadowolona!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2010, 23:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako przedstawiciel gatunku żeńskiego powiem, że jestem zdecydowanie za panelami. W ogóle nie ma porównania, jeśli chodzi o ilość pracy, która musi zostać włożona podczas pielęgnacji. Oczywiście, warto zainwestować w dobre panele. Ja jestem niesamowicie zadowolona ze swoich, które kupowałam przez Internet na http://plytki24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2010, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

parkiet wymaga więcej czasu na pielęgnacje, no i jest chyba bardziej podatny na zniszczenia - łatwo się dziubie np. nogą od krzesła, rysuje. paneli trochę mniej szkoda w takim wypadku, przynajmniej u mnie w domu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też