Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

19 października 2018, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele mają tą przewagę nad naturalnym drewnem iż są tańsze, natomiast odpowiedz sobie na pytanie odnośnie jakości, cena poniekąd także jest tutaj jej wyznacznikiem.


PasjonaciPodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2019, 06:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie zdecydowanie parkiet!! To zupełnie inna jakość i estetyka:) Świetny parkiet drewniany oferuje https://wroclawpodlogi.pl/podlogi-drewniane/p arkiet.html. Ich podłogi to prawdziwe dzieła sztuki - widać pełną precyzję i dokładność w ich układaniu oraz wykonaniu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2019, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym pierwszym mieszkaniu, jeszcze przed remontem, był parkiet. Mocno podniszczony, nie wyglądał dobrze, więc mąż zaczął myśleć o wymianie na panele, bo taniej. Ale na szczęście trochę się uparłam i znalazłam firmę pana Tokarskiego. Ślicznie nam ten stary parkiet wycyklinowali i odnowili. Teraz wygląda pięknie i na pewno posłuży nam dłużej niż panele :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2019, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tak samo - wolę parkiet. Jest bardziej wytrzymały, a poprzednie panele - miałam do nich pecha i albo mi się uszczerbiały, robiły wielkie wybrzuszenia. Teraz jestem zadowolona z parkietu.

_______________________________________________________
http://www.krazkiscierne.pl/oferta/trizact

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam parkiet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2019, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie panele, parkiet powoli wychodzi już z mody i nikt go nie praktukuje. Bardzo wysokiej jakości drewniane panele można kupić na deska-podlogowa.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2020, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele są na pewno dużo tańsze, drewno natomiast wytrzymalsze i ładniejsze w ekspozycji. Ja mam panele i generalnie jestem zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2021, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Parkiet drewniany jest piękny ale ma swoje ograniczenia. Jest bardzo drogi, poza tym trzeba poszukać dobrej ekipy, która zdecyduje się na jego położenie. Nie każdy będzie mógł się tego podjąć. Parkiet nie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, poza tym trzeba o nigo dbać i co jakiś czas cyklinować oraz lakierować. Cyklinowanie to całe mieszkanie pyłu (wiem bo kiedys miałam u siebie taką podłogę). Ze swojej strony polecam panele winylowe.
Które mozna kłaść zarówno na ścianach jak i na podłodze, panele takie są wytrzymałe oraz świetnie przewodzą ciepło. Obecnie jest w sklepach wiele wzorów, które dobrze naśladują drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2021, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

click here to find out more https://pl.doktika.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2021, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

I tutaj również można zastosować taki system ogrzewania https://redsnake.pl/oferta/folie-grzewcze/
To jest to na co teraz stawia coraz więcej osób. Zwłaszcza że montaż jest bardzo prosty i spokojnie można go wykonać w już istniejących budynkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >