Parkiet czy panele?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

23 października 2011, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry panel będzie kosztował tyle, co dobry parkiet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

panele są po prostu oklepane i nie dają takich efektów jak parkiet, czy to olejowany czy lakierowany, racja, że wymaga on większej pilęgnacji, ale life is brutal, o wszystko trzeba dbać, żeby było ładne;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ze wszystkim jak nie dbasz a kupisz coś super to tak czy siak bedzie wygladac zle wiec trzeba dbac !! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2011, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, dlatego też argumenty typu nie robię drewnianej podłogi bo trzeba o nią bardziej dbać uważam za śmieszny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2011, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

to ja nie wiem? :D ktos chce zrobic sobie podloge i mysli ze jak nie bedzie o nia dbal to bedzie dalej piekna, idealna i taka jak sobie wymarzyl? :) bezsensu. mi sie strasznie podobaja drewniane podlogi i wiem ze trzeba o nie dbac i co z tego? :D takie jest zycie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2011, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie, wiec jak ktoś nie robi drewnianej podłogi, mimo że mu sie podobają takie i ma na to środki, tylko dlatego, że trzeba będzie o nią bardziej dbać, to ja nie chce sobie wyobrażać jego domu hehhehe....."okien nie wstawiajmy, bo trzeba będzie dbać, po co te firanki? trzeba będzie prać...na choler ę nam wanna? trzeba będzie myć!" no proszę, litości ;D

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że wszystko wymaga dbałości, ale takie rozważania są na miejscu gdy np. konserwacja czegoś jest bardziej kosztowna. Przy wyborze samochodu też bierze się pod uwagę późniejsze koszta użytkowania ;). Ale jeżeli chodzi o to, że komuś nie chce się podłogi umyć czy wypastować, to żadna nie będzie wyglądała ładnie :).

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2011, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Vincent_Vega napisał: no wlasnie, wiec jak ktoś nie robi drewnianej podłogi,
mimo że mu sie podobają takie i ma na to środki, tylko
dlatego, że trzeba będzie o nią bardziej dbać, to ja nie
chce sobie wyobrażać jego domu hehhehe....."okien nie
wstawiajmy, bo trzeba będzie dbać, po co te firanki?
trzeba będzie prać...na choler ę nam wanna? trzeba
będzie myć!" no proszę, litości ;D


święte słowa! to najlepiej mieszkać w papierowym domu, bo nie trzeba o niego dbać! Przecież o każdy rodzaj podłogi trzeba dbać, bo się zniszczy, i jakoś nie rozumiem argumentu, że o parkiet częściej?! czy on się jakoś bardziej brudzi, niż panele?!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2014, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

O podłogę, jak o nic nie trzeba dbać. Nie ważne czy panele, czy płytki czy parkiet. Trzeba dbać i koniec. Nie odkurzysz i nie umyjesz to nawet parkiet będzie kiepsko wyglądał. Ja mam z akacji parzonej – można go tu zobaczyć - http://solidparkiet.pl/ - podłoga jest sprzątana każdego dnia, pielęgnowana odpowiednimi środkami. Taki lajf.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie nie porównujmy paneli za 2 dyszki z parkietem, w tej sytuacji na pewno wygra parkiet. Owszem są panele lepszej jakości ale to zawsze będzie panel, z bliska czy chodząc będzie wiadomo że to nie drzewo, dlatego mam u siebie parkiet dębowy trwałe rozwiązanie, braliśmy tutaj http://decowood.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >