Parkiet do salonu

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

1 lipca 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Parkiet w salonie to świetne rozwiązanie, z pewnością lepsze, niż panele, choćby dlatego, że parkiet po prostu świetnie wygląda i ładnie się starzeje, a przy tym jest bardzo trwały i dobrze izoluje termicznie i akustycznie. Do klejenia parkietu dobrze się sprawdza klej sikabond - jest bardzo wydajny i jest pół-elastyczny, dzięki czemu parkiet lepiej znosi wahania temperatury i wilgotności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się ostatnio skusiłam na remont mieszkania i zmieniłam stare panele na nową podgrzewaną podłogę, jest na prawdę komfortowa i wygląda super, ale ceny są dość wysokie, najkorzystniej znalazłam na stronie http://www.pphuledar.pl/oferta/podlogi-lublin .html .

Ten post był edytowany przez Sroka1111 dnia: 12 lipca 2016, 09:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2016, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zdecydowałem po długim namyśleniu na podłogę z drewna litego, głównie ze względu na estetykę i wytrzymałość. Nie wiem, coś takiego mam, że mogę mieć gorszą farbę na ścianie, ale podłoga musi być pierwsza klasa. Postawiłem na drewno Dąb Santa Fe, to jest taka podłoga: http://vipparkiet.pl/parkiet/dab-santa-fe-ole jowosk-szczotkowany/ Efekt? Na mnie zrobił wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2018, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o pytanie rozpoczynające wątek - wg mnie wszystko jest kwestią odpowiedniego zabezpieczenia, trzeba po prostu dobrać dobre zabezpieczenie do drewna, może np. Hartzlack?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2020, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem sprzedażą parkietów. Ja wszystkim osobom z okolic Rzeszowa mogę polecić zapoznanie się z ofertą firmy http://vegapodlogi.pl/ Sam mam parkiet od nich zakupiony i jestem z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2020, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno jest materiałem naturalnym i niejednorodnym, a zastosowane w postaci parkietu determinuje wygląd całego pomieszczenia. Na efekt ostateczny z pewnością ma wpływ jego dobre i precyzyjne ułożenie. Nie należy jednak zapominać o jego cyklicznym czyszczeniu przy pomocy dedykowanych preparatów. Dzięki temu będziemy w stanie utrzymać jego okazały wygląd przez długi czas. W przypadku gdy powierzchnia parkietu zszarzeje, dobrze jest zastosować emulsję pielęgnacyjną Parkett Polish, a w przypadku mocniejszych zabrudzeń - Clean Strong marki Pallmann.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2020, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie zastosowałem Panele poliwęglanowe. Parkiet pewnie trwalszy jest, ale powiem Ci, że te panele też są niczego sobie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >