Pax Bud Professional remonty

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

9 grudnia 2016, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam przyjemność współpracy z nimi podczas remontu mieszkania. Rewelacyjny kontakt i profesjonalne podejście do wykonywanych prac. Terminowo i z gwarancją na wykonane prace. Gorąco polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2016, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

PaxBud przeprowadził kompleksowy remont mojego mieszkania. Wszystko przebiegło sprawnie, bez opóźnień, czego się na początku obawiałam. Jednak firma zajmująca się kompleksowo remontami to lepsze rozwiązanie niż kilka ekip. Zero stresu i wszystko zrobione tak, jak powinno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2016, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompleksowy remont czyli robią wszystko? Instalacje, gładzie, płytki itd.? Ciekawe czy też bardziej wymyślne pomysły jak np. bardziej skomplikowane instalacje elektryczne pod sprzęt AV, sterowanie roletami itd, byłyby dla nich wykonalne.
To, że jedna ekipa do wszystkiego to mniej stresu to fakt. Sam wiem ile go przeżywałem przy swoim remoncie kilka lat temu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jacek90 napisał: Kompleksowy remont czyli robią wszystko? Instalacje,
gładzie, płytki itd.? Ciekawe czy też bardziej wymyślne
pomysły jak np. bardziej skomplikowane instalacje
elektryczne pod sprzęt AV, sterowanie roletami itd, byłyby
dla nich wykonalne.

To, że jedna ekipa do wszystkiego to mniej stresu to fakt.
Sam wiem ile go przeżywałem przy swoim remoncie kilka lat
temu.


Tak, robią wszystko. U mnie wykonywali wymiany instalacji elektrycznej w całym mieszkaniu, wymieniali rury w łazience jak i w kuchni. Oczywiście kładzenie gładzi jak i glazury czy paneli również nie stanowi dla nich żadnego problemu. Co do tych bardziej skomplikowanych instalacji elektrycznych pod sprzęt AV czy do sterowania roletami to nie wiem. Należałoby się z nimi skontaktować i zadać to pytanie. Co do jednego jestem pewna, będziesz zadowolony z efektów ich prac.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam tą firmę. U mnie robili łazienkę i salon, efekty przewyższyły moje początkowe oczekiwania. Fajne jest to, że i klient może wybierać materiały i oni. Na początku jest też spisywana umowa apropo niezmienności terminu, ceny itd. Bardzo przydatna rzecz :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2021, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście odradzam, nie jestem z konkurencji, piszę, bo sam byłem, w szczegóły nie chcę wchodzić, tylko ciekawi mnie to że nie ma negatywnych opinii na internecie, choć jeszcze jakiś czas temu były, do tego dodam że nie ma informacji z gowork, a one również były a ich nie ma,

gdybym cofnął czas na pewno tam bym nie pracował, bardzo niskie stawki za dzień, niechęć do wypłacania wynagrodzenia ...

na pewno kasują lub chcą aby kasowali negatywne opinie na ich temat w internecie,
zobaczymy jak długo będzie ten post w internecie ...

na pewno remont nie należy do prostych zajęć i dodam że trzeba samemu się znać na tym fachu, bo fachowiec zrobi szybko, tanio i leci na kolejne zlecenie, tak to działa, jeśli ktoś chce remontować stary dom lub mieszkanie jest to studnia bez dna i tak nie da się wszystkiego zrobić perfekcyjnie - patrz kominy, wentylacja, stropy, ...

najważniejsze to być co tydzień na budowie i kontrolować ekipię co robi i jak robi ...

na prawdę tam nie szanują ludzi ... przeklinanie itp. ... brak szacunku

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2022, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma wykonywała remont w starym budownictwie, prac których nie każdy chciał się podjąć. Remont był gruntowny, został wykonany fachowo, prace przebiegały rytmicznie zgodnie z harmonogramem. Mimo zmiany ich zakresu (stare budownictwo, oraz nowe pomysły zleceniodawcy) wykonawca rozumiał ich potrzebę i podjął się dodatkowych prac, atmosfera pracy spokojna. Pracownicy przyjaźni, szanujący własność inwestora (meble), wszystko, co nie podlegało remontowi było zabezpieczane, aby nie uległo zniszczeniu. Podczas prac można było liczyć na rady wynikające z dużego doświadczenia. Firma godna polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2022, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecamy gorąco! Uwaga, to będzie laurka, bo jesteśmy po prostu szczęśliwi. Firma Pax bud Professional wykonała nam generalny remont mieszkania zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem. Remont był trudny i wymagający. Obejmował zerwanie i położenie podłóg na powierzchni 100 m², wyburzenie kilku ścian i postawienie nowych, wymianę instalacji kanalizacyjnej, elektrycznej i wentylacyjnej, montaż armatury białej i malowanie. Wywieźliśmy 19 big-bag, mamy kable internetowe i tv w ścianach, mamy wymieniony spocznik schodów. Mamy zamontowane piękne oświetlenie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, remont został wykonany w uzgodnionym wcześniej terminie. Co nam się najbardziej podobało podczas współpracy z firmą Pana Darka? Komunikacja – zespół na bieżąco komunikował: co robią, z czym mają trudności, czego potrzebują i czego nie widzą na projekcie, a należałoby poprawić lub dodać. Nic nie robią bez akceptacji klienta, ponieważ mamy mieszkanie z rynku wtórnego, to nie obeszło się bez niespodzianek. W naszym przypadku tekst „Panie, kto to Panu tak sp…” pojawiło się 2 razy, ale jak pojawił się problem, to Pax bud miał co najmniej 3 jego rozwiązania różniące się sposobem realizacji, wyglądem lub, czasami ceną. Cena końcowa? Odpowiednia i uzasadniona. Co ważne, prawie pokrywała się ze wstępną wyceną, przygotowaną przed podpisaniem umowy (jak wspomniałem, mieliśmy niespodzianki, które zaskoczyły również wykonawców) i uwzględniała materiały budowlane. Kto tam pracuje? Fachowcy z krwi i kości, serdeczni ludzie, tacy normalni, cierpliwi. Sprzątają po sobie, pracują w normalnych godzinach. Zakupione przez nas kafle, podłogi, etc. przywieźli sobie sami i wnieśli na 3. piętro (bez windy!). Nasz sprzęt (lodówka, zmywarka, pralka) przechowali na czas remontu u siebie w magazynie, a na koniec robót zostawili pełną dokumentację, żebyśmy wiedzieli, w której ścianie i gdzie (nie) wiercić. Pozdrawiamy i polecamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2022, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny wątek . Ciekawie ile osób wejdzie do tego wątku.

_______________________________________________________
element balustrady

Ten post był edytowany przez dnia: 16 listopada 2022, 10:41
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >