Pęknięta szyba

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

19 stycznia 2015, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tiago napisał: pierwsze słyszę że za małą ryskę można dostać
mandat...

Nawet najdrobniejsze uszkodzenie szyby, grozi wypadkiem. Podczas jazdy napór powietrza na szybę jest duży i może pęknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2015, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

przez pękniętą lub uszkodzoną szybę wiadomo gorzej widać a bezpieczeństwo jest najważniejsze no i jeszcze można zarobić mandat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2015, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

ale szybę można wymienic samemu np z sasiadem czemu mam jechac do serwisu ?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Też kiedyś z moim tatą wziąłem się za wymianę szyby. Nie dosyć, że długo nam to szło to pod koniec po prostu pękła, sama z siebie. Reklamacji nam nie przyjęli więc kilka stów w plecy, oczywiście razy dwa - w warsztacie nie zrobią tego przecież za darmo. Pozytyw całej tej sytuacji jest taki, że warsztat, w którym nam ją wymienili nie wziął wcale dużo. Razem z robocizną daliśmy w zasadzie tyle co koszt za nową szybę. Jeszcze gwarancję dali.
Dlatego jeśli chodzi o mnie to nie biorę się za żadne naprawy jeśli się na tym nie znam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Pęknięta szyba to pilny problem do załatwienia tak ze względu bezpieczeństwa jak i oszczędności. Szybko naprawiona daje nam szanse na uniknięcie kosztownej wymiany. Dobrym i niedrogim serwisem jest Nordglass, zlokalizowany w każdym większym mieście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama się nie naprawi, a możemy mieć zatrzymany dowód podczas kontroli. Naprawić się da, to super, jak nie to nowa albo używana http://sprzedajemy.pl/mitsubishi-colt-3-iii-c 50-c51-szyba-czolowa-przod-przednia,19250327 Jest szansa dokupienia szyby z tego samego rocznika. :)

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 12 lutego 2016, 13:08
Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Też ostatnio miałam problemy przez pękniętą szybę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dzisiaj dostałem mandat za pękniętą szybę. Od tygodnia wybierałem się do warsztatu i nie było czasu. Teraz muszę zapłacić. Na szczęście na stronie https://zaplacmandat.pl/ można to zrobić szybko i bez stania w kolejkach na poczcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się naprawianiem i wymianą szyb samochodowych to mogę wam polecić www.autoszyby.elblag.pl z Elbląga. Naprawiałem u nich swoją pękniętą szybę i cały czas trzyma się dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2019, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak pęknięta szyba to u nich warto jest się zaopatrzeć http://auto-szyby-swidnica.pl/ moim zdaniem w rozsądnej cenie to raz, a dwa, że jeszcze spory wybór. Moim zdaniem jak najbardziej warto jest zainwestować. Kolejna kwestia to także stosunek jakości do szybkości wykonania też wypada super. Nie trzeba jakoś czekać miesiącami na to, żeby mieć solidnie wstawiona szybę

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >