Piasek, ziemia, kliniec, zwiry, tluczen uslugi koparkoladowa

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

30 sierpnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo często zamawiam piach z firmy www.el-kop.pl. Moim zdaniem mają bardzo dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zamawiałem piasek suszony u firmy www.kruszywapolskie.pl i jestem zadowolony ze swojego wyboru. Mają dobrą ofertę z różnego rodzaju kruszywami budowlanymi w różnych rozmiarach i cenach. Warto przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2017, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie dobrego, czystego piasku do budowy to mogę wam polecić firmę www.suszarniapiasku.pl Mają świetny piasek w dobrych cenach. Zamawiałem u nich już nie raz i mogę potwierdzić, że mają dobre piach i wysoką jakość obsługi klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Solidna firmę we Wrocławiu to [url] www.transportkruszyw-wroclaw.com.pl. Są terminowi i dobrze się z nimi współpracuje. Korzystam regularnie z ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2017, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam dostawcę suszonego żwirku oraz innych kruszyw budowlanych - http://www.sandmix.pl . Okazały się bardzo przydatne przy mojej budowie, a jakość mocno przewyższa konkurencyjne produkty z którymi miałem styczność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2017, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim z województwa pomorskiego mogę polecić zaopatrywanie się w kruszywa budowlane od firmy www.topaz-kruszywa.pl Mają kruszywa wysokiej jakości i są profesjonalną firmą obecną na rynku od prawie 20 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek i żwir wygodnie brać ze żwirowni http://zwirowniabrzezno.pl w gminie Krzymów przy samej trasie więc z transportem i dowozem dużo wygodniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2017, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o tranport materiałów to ja wynajmuje przyczepy od nich http://erka.gdansk.pl/ i sam przewoze wszystko na budowę. Jest taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2018, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Suszony piasek i żwir na budowę sprowadzamy z pobliskiego zakładu www.kolsped.sosnowiec.pl gdzie rzetelnie podchodzą do swoich klientów i zawsze możemy liczyć na terminowe dostawy kruszywa budowlanego.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2018, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobry i oczyszczony piasek oraz żwir możecie zamówić od firmy www.suszarniapiasku.pl Sam zamawiam oferowane przez nich produkty i jestem z nich zadowolony. Mają dobre ceny i szybką dostawę towaru.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >