Piaskowanie elementów wystroju ogrodu

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

9 czerwca 2014, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Od znajomej mojej siostry (robi całkowitą zmianę w wyglądzie ogrodu) mogę dostać praktycznie za darmo wiele ozdobnych i użytkowych rzeczy z metaloplastyki do ogrody, Np kute ławki do siedzenia, podstawę stołu itd. Wiem, ze są to rzeczy używane, więc trzeba będzie je doprowadzić, do stanu idealnego. Znajomy polecił mi prosto po zakupie, abym zawiozła je firmy zajmującej się piaskowaniem felg, po to aby to wszystko wypiaskować. Na początku się śmiałam z tego, ale jak sprawdziłam jedną z takich firm mającą stronę, http://piaskowanie.eu to faktycznie w swojej ofercie oni maja nie tylko piaskowanie felg, a nawet w swojej galerii maja jakieś wieszaki po piaskowaniu. Z tym, ze nie wiem czy takie rzeczy jak ławeczka tez się do tego nadają. Co myślicie o takim pomysle odnowienia tego rodzaju sprzętu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2015, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie jesteś pewna firmy to powinnaś złożyć zapytanie ofertowe w dziale - Piaskowanie.

Zgłoszą się do Ciebie firmy zainteresowane zleceniem i będziesz w stanie wybrać najlepszą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2015, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę Ci polecić Skośkiewicz Kazimierz z Warszawy. Robią piaskowanie, szkiełkowanie i czyszczenie powierzchni różnymi metodami.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam Alufasbud. działają na śląsku

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam sprawdzić ofertę skoskiewicz.waw.pl
naprawdę opinie o nich są pozytywne i zasłużone. korzystam z ich usług w swojej firmie i wiem że koledzy po fachu również.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Rogala napisał: polecam sprawdzić ofertę skoskiewicz.waw.pl

naprawdę opinie o nich są pozytywne i zasłużone.
korzystam z ich usług w swojej firmie i wiem że koledzy po
fachu również.


zgadzam się całkowicie. sam korzystałem i bardzo rozumiem ten komentarz.
skośkiewicz bardzo dobry fachowiec.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Piaskowaniem zajmuje się też firma Skośkiewicz, polecam. Dobrzy fachowcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o piaskowanie to ja polecam http://ropeserwis.pl/oferta/piaskowanie/. Bardzo konkretna firma. Solidna, gdzie fajnie się można dogadać co do cen. Zlecałem im już 3 zadania i jak tylko będę miał więcej na pewno dalej z nimi mam zamiar współpracować.

Ten post był edytowany przez Szlomo dnia: 2 sierpnia 2016, 11:30
Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Piaskowanie to super sprawa.
Ja korzystałem z opcji piaskowania przy czyszczeniu elewacji i kamienia na skalniakach. Fajny temat.
Co do firm, to są tylko nieliczne, które wykonują piaskowanie w pełni profesjonalnie. Duża część z nich używa tradycyjnej sody lub kryształków piasku a nie używa silnych związków chemicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2017, 02:41

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w ogrodzie piaskowana była altana. A robiła to firma MPM service: http://www.pudrowanie.pl. No i muszę powiedzieć, że świetnie wykonali swoją pracę, altana nie do poznania, a była juz w nieciekawym stanie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >