Piec kocioł żeliwny gazowy gaz Buderus G124, AW 50 Gdynia

« Powrót do grupy: Rynek wtórny - kupno-sprzedaż, najem

17 lutego 2011, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocioł żeliwny, gazowy - Buderus LOGANO G124, cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta

MODEL - AW 50


- piec sprawny, poprawnie działający, gotowy do użycia
- piec z komputerem sterowania pokojowego bez konieczności kontaktu z piecem
- z zasobnika wody została usunięta grzałka
- woda może być podgrzewana przez wężownicę znajdującą się w zasobniku wody


* niskotemperaturowy gazowy kocioł grzewczy
* posiada budowę członową z wysokiej jakości specjalnego żeliwa szarego GL180
* posiada wszelkie dopuszczenia, w tym UDT
* szczególnie mała powierzchnia potrzebna do ustawienia kotła
* sprawność znormalizowana kotła: 92%
* palnik gazowy, ze zmieszaniem wstępnym
* możliwość pracy na gaz ziemnny
* bardzo cicha praca palnika
* poziom emisji substancji szkodliwych w spalinach poniżej wymagań normy "Błękitnego Anioła"


Gdynia
te. 883-401-522

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Piasecznie (koło Warszawy) na sprzeda... Liczba postów: 5 Grupa: Rynek wtórn... Cześć! Planujesz przeprowadzkę do Gdańska i zastanawiasz się, gdzie znaleźć odpowiednie mieszkanie? Według mnie, warto rzucić okiem na ofertę Activa. Ostatnio p...
  • Sprzedaż mieszkania w Warszawie Liczba postów: 24 Grupa: Rynek wtórn... Jeśli masz problem prawny związany z nieruchomością i chcesz ją sprzedać, to sprawdź może w sieci temat skup nieruchomości z problemami. Myślę, że znajdziesz ki...
  • nieruchomości? Liczba postów: 28 Grupa: Rynek wtórn... Jeżeli jesteście zainteresowani tematem sprzedaży nieruchomości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://nestorinwestor.pl/skup-nieruchom osci-wrocl...
  • Wycena mieszkania przez bank Liczba postów: 6 Grupa: Rynek wtórn... Część prac w banku, takich jak operacje kasowe czy obsługa klienta, może być monotonna i rutynowa. https://bizneswpolsce.com/ Wykonywanie tych samych zadań prze...
  • Recykling katalizatorów Liczba postów: 7 Grupa: Rynek wtórn... Czy wiecie, która firma oferuje młyny i linie do recyclingu? Zależy mi na wysokiej jakości urządzeń w dobrej cenie. Niedawno znalazłam firmę Zakład Urządzeń Met...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >