Piekarnik - co kupić?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

28 października 2013, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie przepadam za jedzeniem z mikrofali, dlatego rzadko z niej korzystam. Ostatnio kupiłam piekarnik z 6-tym zmysłem i jest o wiele lepiej:-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

integra smart, radze przyjrzeć się ile funkcji ma ten kombajn..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2013, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kuratelko napisał: integra smart, radze przyjrzeć się ile funkcji ma ten
kombajn..


Ten piekarnik jest chyba wyposażony w sterowanie dotykowe. Korzystałeś może z tego? Ciekawe, czy w rzeczywistości dobrze się to sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2015, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A znajdę gdzieś dobrej jakości piekarnik do zabudowy w cenie do 1200zł? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: ola99685 napisał: A znajdę gdzieś dobrej jakości piekarnik do zabudowy w
cenie do 1200zł? :)


zobacz na Electrolux EOA45551OK . Jak go kupisz masz jeszcze okazje zdobyć premię za zakup. Więc koszt zakupu może być zdecydowanie niższy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2015, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie duże znaczenie ma wielkość sprzętu. Mam niewielką kuchnię, więc kupiłam piekarnik Samsung z mikrofalówką - takie dwa w jednym. Sprawuje się bardzo dobrze i zajmuje mało miejsca. Może sam zakup jest trochę wyższy niż normalny piekarnik, ale i tak jest SUPER :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem nie dawno kupiliśmy piekarni do zabudowy. Kupiliśmy cały sprzęt pod zabudowę z firmy electrolux. Piekarnik mikrofalówkę płytę indukcyjna oraz zmywarkę. Wybraliśmy ta firmę ponieważ raz że podobała nam się z wyglądu linia piekarnika i mikrofalówki a po drugie była swego rodzaju promocja na ta firmę, że przy zakupie trzech urządzeń pod zabudowę otrzymuje rabat 50 procent na jedno z urządzeń. Ja sobie wybrałam najprostsze funkcje i standardowe, gdyż potrzebowałam to z czego będę korzystać a nie wiele nie przydatnych funkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2015, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

z mężem zastanawiamy się nad remontem kuchni. Mam dość dużą kuchnię i chciałam ją zrobić taką stylizowaną na stare czasy. Idealnie pasowałby do niej piekarnik do zabudowy firmu Gorenje - [ur=http://www.redcoon.pl/B510642-Gorenje-BO-73-CLI_Piekarni ki-szeroko%C5%9B%C4%87-60-cm?xtmc=piekarnik&xtcr=2l]taki . Piekarnik do zabudowy Gorenje BO 73 CLI to wyjątkowe urządzenie, którego wnętrze stylizowane jest na wzór pieca chlebowego. Miękkie linie i reliefy doskonale współgrają z charakterystycznymi pokrętłami i stylizowanym uchwytem. Powiększona pojemność komory umożliwia przygotowywanie dań wielkogabarytowych. Czy sprzęt tej firmy jest dobrej jakości? Zazwyczaj kupowałam produkty Bosch ale w tym piekarniku zakochałam się od pierwszego wejrzenia gdy tylko zobaczyłam go w sklepie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2015, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W piekarnikach nie ma tak dużo nowości jak w płytach, ale sam piekarnik najlepiej żeby miał termoobieg i grill, czyli jak większość piekarników. Jedyną rzeczą jaką może się wykazać to oszczędność. Mnie by też zależało na czymś takim, co ma opcję samoczyszczenia, czy czegoś w tym stylu. Bo chyba jest coś takiego teraz, ale nie wiem, jak to się bardziej fachowo określa. Podobno przydatne. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam piekarnik do zabudowy od Kernau, taki wybór bo mam też zmywarkę tej firmy, która spisuje się bardzo dobrze, dlatego i w kwestii piekarnika im zaufałam. Model który ja posiadam ma 78l. pojemności, poza tym ma ciekawy wygląd - elegancka czerń dobrze wpisuje się w wystrój mojej kuchni. Odkąd mam piekarnik u siebie kilkanaście razy już go testowałam, robiłam ciasta, raz nawet tort, poza tym piekłam w nim mięso i robiłam zapiekankę makaronową - wszystko się udało. Za niedługo święta, więc znów będę często korzystać z piekarnika, ale nie przeszkadza mi to, bo uwielbiam piec różnego rodzaju ciasta i ciasteczka, szczególnie te świąteczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 501

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >