Piekarnik - co kupić?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 lutego 2013, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Stanęłam przed wyborem piekarnika. Niestety, nie mam zbyt dużej wiedzy na temat tego sprzętu. Prosiłabym więc o jakieś wskazówki, czym się kierować. Pieniądze nie są dużym problemem, niemniej jeśli miałabym wydać więcej, to tylko za coś wartego tej ceny. Czym się kierować przy wyborze piekarnika? Proszę o rady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2013, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz mieć książkę kucharską w piekarniku to wybierz intgra smart a jeżeli trochę kucharzysz to może weź pod uwagę funkcję pieczenia na parze można w piekarniku parowym przyrządzić kilka ciekawy potraw poczytaj na jakimś forum kulinarnym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2013, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej kuchni piekarnik wybierała żona. Od razu zaznaczyła, że chce taki do zabudowy, prosty w obsłudze, łatwy w czyszczeniu i wielofunkcyjny. Zdecydowaliśmy się na Whirlpool. Uważam, że to była dobra decyzja.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2013, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie miałam piekarnika z racji małej kuchni, więc kupiłam taki zewnętrzny. Wygląda jak mikrofalówka i w sumie można w nim piec, podgrzewać, grillować. LG często robi sprzęty wielofunkcyjne, więc ten model ma dodatkowo 20 programów gotowania na parze.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2013, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki piekarnik to i dla mnie by się przydał. Często gotuję na parze i chyba się rozejrzę za tym sprzętem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2013, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz mikrofale śmiało mogą zastępować niektóre funkcje piekarnika. Można w nich również gotować na parze.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2013, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mufasa napisał: W mojej kuchni piekarnik wybierała żona. Od razu
zaznaczyła, że chce taki do zabudowy, prosty w obsłudze,
łatwy w czyszczeniu i wielofunkcyjny. Zdecydowaliśmy się
na Whirlpool. Uważam, że to była dobra decyzja.


Ja też mam taki w domu, jestem z niego bardzo zadowolona, dobrze piecze, ładnie wygląda a nie kosztował dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2013, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także mam piekarnik z firmy whirlpool. Sprzęt wykorzystuje technologię 6-ty zmysł i naprawdę dobrze się sprawdza. Jestem bardzo zadowolona:-)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2013, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście jakoś bardziej ufam sprzętom LG, firma jako pierwsza wykorzystała innowacyjne rozwiązania w swoich sprzętach no i zawsze można liczyć na serwis.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

technologia 6-ty zmysł zastosowana w sprzęcie Whirlpoola wnosi innowacyjne rozwiązania do kuchni czy łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >