Pielęgnacja gleby w ogrodzie

« Powrót do artykułu: Pielęgnacja gleby w ogrodzie | « Powrót do grupy: Ogród i działka

20 marca 2018, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Narzędzia ogrodnicze spełniają ogromną rolę w utrzymaniu doskonałego wyglądu całego ogrodu, dlatego ja postawiłam na sprawdzonego dystrybutora. Już od dłuższego czasu korzystam z oferty http://greenandjoy.pl i jesteśmy z mężem zachwyceni. Polecamy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2018, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra jest Biomasa. Produkty frakcji odnawialnej, pochodzenia organicznego z produkcji leśnej oraz rolnej znalazłem w www.krex.com.pl . bardzo polecam, maja duży wybór w przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2018, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A pamiętacie o agrowłókninie? Podobno jest najlepsza na chwasty. Kupić możecie ją np. tutaj https://euroogrod.com.pl/pol_m_Agrotkaniny-si atki-i-folie_Agrowloknina-11088.html i wybieracie, jaka będzie Wam najbardziej pasowała. Myślę, że to całkiem fajna metoda i całkiem fajny sposób na to, aby ogród zawsze wyglądał dobrze, bo to ochrona przed chwastami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2018, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd racja, agrowłóknina doskonale poradzi sobie z chwastami, polecam wybrać grubsza z racji większej praktyczności plus nie zapominajmy o odpowiednim nawożeniu gleby.

www.Toolbox-spaw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2021, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

a narzędzie ogrodnicze gdzie dobre, solidne a nie chińszczyznę kupię?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Ten post był edytowany przez tomaszewski99 dnia: 10 kwietnia 2021, 20:43
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >