Pieniądze a deweloper

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 lipca 2010, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile procent z pokrytych kosztów zakupu mieszkania zabiera dla siebie deweloper? Zastanawiam się czy korzystnym rozwiązaniem jest kupno lokalu za jego pomocą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Deweloper bierze od 5 - 10% wszystko zależy od tego na kogo trafimy i jak dużą posiadłość kupujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2010, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

czesto jest tak, ze developer i wykonawca to jedna firma

wiec w tym wypadku ciezko zakupic nieruchomosc w stanie developerskim nie od developera

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2010, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam dałam sobie radę bez dewelopera i jestem zadowolona. Nie musicie z każdym pytaniem lecieć do specjalisty dla mnie to strata czasu a jeszcze bardziej pieniędzy. No chyba że ktoś się uparł na mieszkanie z nowej inwestycji.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2010, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

bez dewelopera ? Dom wybudowałaś czy jak ? Bo inaczej to chyba rynek wtórny ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2010, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

bez dewelopera ? Dom wybudowałaś czy jak ? Bo inaczej to chyba rynek wtórny ?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2011, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Umowy bezposrednio z developerami sa korzystniejsze niz przez agencje nieruchomosci. Bez ktoregos z tych 2 podmiotow nie jest mozliwy zakup mieszkania (dom na wlasna reke mozesz postawic).

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2013, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego jakiego standardu mieszkania poszukujesz. Na początek polecam lekturę tego artykułu a potem może małe rozpoznanie na rynku (przede wszystkim w okolicy, która Cię interesuje).

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

jak kupuje sie od developera nie ponosi sie oddatkowych kosztow, wrecz przeciwnie mozna liczyc na negocjacje, profity, ew znizki od firm wspolpracujacych z devem, to agencje posredniczace zbieraja marze za posrednictwo i doradctwo, wiec polecam zdecydowanie od developera,ja mam od nexxa w parku chopina w myslowicach i jestem mega zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ha, jesli to to osiedle, o ktorym tak trabia, ze zdobylo nagrode za budowe roku, to na pewno mieszka sie fajnie..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >