Pilnie szukam mebli kuchennych

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

28 maja 2015, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowanie polecam tę firmę: http://www.bbmeble.pl robią bardzo dobre meble pod zamówienie. Łatwo się z nimi dogadać, mają ciekawe pomysły. Poza tym profesjonalnie podchodzą do realizacji. Ostatnio tez korzytsaliśmy z ich usług i z czystym sumieniem mogę ich polecić...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie poszukaj w dobrych sklepach internetowych,tam wybór mebli kuchennych znajdziesz zdecydowanie najwiękzzy i ceny również będą rozsądne,szczególnie że teraz możesz liczyć na ciekawe promocje.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2015, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym rozwiązaniem będzie, tak jak zostało wcześniej wspomniane, zamówienie mebli na wymiar jakiejś renomowanej firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 04:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości, meble na wymiar znajdziesz na www.stolar-waw.pl, miałem okazję niedawno kupować u nich kilka szaf i garderobę. Mają świetne drewno, dobrą cenę i przede wszystkim są terminowi.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

To może pomyślisz o meblach na wymiar? Wspomniałaś, że liczy się dla Ciebie przede wszystkim jakość, a w przypadku mebli na zamówienie możesz sama wybrać materiały z których zostaną one zrobione. Też mam kuchnię robioną na zamówienie, bo miałem spory problem z wyposażeniem kuchni na poddaszu. Projekt zrealizował jeden z salonów sieci Max Kuchnie i efekt przeszedł moje oczekiwania, bo kuchnia nie dość, że jest przytulna i funkcjonalna, to jeszcze zostały zagospodarowane wszelkie zakamarki i "skosy", a właściciele kuchni na poddaszu pewnie wiedzą jak trudno jest w pełni spożytkować tak trudne pomieszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2016, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość mebli to jedno. Na pewno przekłada się na komfort ich użytkowania.
Ale przy tym wszystkim nie można zapominać o tym, że kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Tu jest fajny artykuł na ten temat: http://archiweb.pl/aktualnosci/sposob-na-zapr ojektowanie-funkcjonalnej-kuchni-621/ . Jeśli ktoś jest właśnie na etapie projektowania kuchni, na pewno warto zajrzeć. Sporo głupich błędów można dzięki temu uniknąć.

Ten post był edytowany przez filka dnia: 5 stycznia 2016, 17:28
Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz mebli kuchennych,w tym eleganckich i wygodnych krzeseł tapicerowanych,to zapraszamy także na www.Domartstyl.eu wybór jest naprawdę szeroki,a ceny bardzo przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie największą inspiracją przy meblach kuchennych są salony Verlani. Wiem, że mają ich kilka w Polsce (Szczecin, Gorzów), dlatego jeżeli ktoś będzie miał okazję to zdecydowanie powinien je odwiedzić. Aż człowiekowi chce się remont robić!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także skłaniam się ku opcji poszukiwań w sklepach internetowych,gdzie masz największy wybór raz niższe ceny,ponad to dzięki temu unikniesz długich i stresujących kolejek.


www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2016, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zamówić meble na wymiar i wszystkie sprzęty do zabudowy. Takich firm jest dużo. Ale lepiej wziąć z polecenia, od ludzi, którzy już korzystali z usług danej firmy i byli zadowoleni. inaczej można trafić na partaczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >