Plamy na kostce brukowej

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 października 2017, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
zauważyłem niedawno na mojej kostce brukowej białe plamy, jakby od soli, ale przecież w lato nikt solą nie sypie. Pytałem żony czy może w ten sposób chciała się pozbyć chwastów, ale mówi, że nie. Nie wiem co mam robić. Wiecie co to może byc i jak się tego pozbyć? Niezbyt ładnie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2017, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo dojrzewa ci beton – wtedy czekaj aż samo zejdzie.
Albo masz źle wykonaną podbudowę i wtedy masz pozamiatane
https://ekspertbuszrem.wordpress.com/2017/09/22/czy-nalezy-i mpregnowac-kostke-brukowa/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może zastosuj Reduktor i dodatkowo środek nano dla zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego warto pomyśleć nad wyborem odpowiedniego materiału do zabezpieczenia kostki przed zabrudzeniami. Ja stawiam na Pozbruk ze względu na duże doświadczenie w produkcji wysokiej jakości materiałów betonowych. Wiedzą jak zadbać o rozwiązania które pozwolą na usunięcie tego typu zabrudzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem podobnie, ale wiesz, w porę poczytałem co i jak na bardzo dobrym portalu ze świetnym, merytorycznym mocno artykułem: http://waluty.com.pl/article.php?id=120297 - polecam i Tobie. Rozeznaj, poczytaj, przemyśl. IMHO super wartość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi plamy na kostce brukowej to też zależy w wyniku czego powstały, najciężej jest usunąć np:: plamy po oleju silnikowym, ale robiąc to systematycznie przy pomocy odpowiednich preparatów, możemy liczyć na efekt.


Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 05:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy sprawdzałeś juz produkty izolacyjne od Pozbruk? Jeżeli nie to zdecydowanie polecam, sam stosuje raz na kilka sezonów i efekty są świetne. Do tego H-Plus idealnie się sprawdza chroniąc przed wnikaniem wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Być może jakieś grzyby lub rośliny zaczynają wyrastać. Warto w takim przypadku bardzo dokładnie wyczyścić kostkę, przede wszystkim na jej łączeniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2021, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

good background music for doing homework https://truthforce.info/essay/service-essay/poor-customer-se rvice-essay.html physics as coursework help spelman essay help

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2021, 07:07

Zgadzam sie: good 0 bad

stromectol tablets uk

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >