Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, czy jesteś gotowy na takie wydatki

« Powrót do artykułu: Planujesz remont mieszkania? Sprawdź, czy... | « Powrót do grupy: Wnętrza

30 listopada 2018, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o gładzie to polecam Acryl-Putz st10 (bardzo dobra) i renova (do pomieszczeń wilgotnych). Ładnie wygląda, ładnie się szlifuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2019, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że remont to droga sprawa, ale jaka potem satysfakcja i radość z odnowionego mieszkanka. A poza tym teraz jest taki wybór sklepów, gdzie można kupic wszystkie potrzebne do remontu materiały, że taki remont to wręcz przyjemność. My sporo rzeczy kupowaliśmy przez internet na stronie https://www.bricoman.pl/, bo nie dość że taniej niż w marketach budowlanych, to jeszcze wygodniej. Można na spokojnie wszystko obejrzeć w necie, porównać ceny i zastanowić się, siedząc wygodnie w fotelu, a nie ganiając po markecie ostatkiem sił.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2019, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja nie znoszę zakupów i nie ważne czy przez internet czy w sklepie stacjonarny. Zakupy z moją żoną to koszmar - nigdy na nic nie może się zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2019, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć Bardzo przydatne wskazówki. Myślę, że wielu ci podziękuje, tak jak ja. W zeszłym roku robiłem naprawy domu. Szczerze mówiąc, bardzo ważne jest natychmiastowe przygotowanie budżetu. Jeśli nie myślałeś o wszystkim, przygotuj się na duże i nieplanowane wydatki. Niestety, nie przywiązywałem do tego większej wagi w odpowiednim czasie i musiałem szukać pożyczkodawcy. Przy okazji znalazłem znakomitą firmę - https://vebkredit.pl/. Radzę wszystkim, mają najlepsze warunki dla kredytów w Polsce. Generalnie, bez względu na to, ile pieniędzy zbierzesz, wciąż nie będziesz miał dość. To jest reguła życia. Mam nadzieję, że moja naprawa będzie mi służyć przez co najmniej kolejne pięć lat. A potem od nowa. Powodzenia dla wszystkich!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2020, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy temat. Ja również zdecydowałem się na remont mieszkania w ubiegłym roku. Wszelkie prace remontowe wykonała dla mnie firma www.ra-bud.pl. Większość pomieszczeń charakteryzuje się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem. Jestem bardzo zadowolony z finalnego efektu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >