Płoty ogrodowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

16 października 2015, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak tylko Pozbruk w prrzypadku ogrodzenia idzie w mur, a tu jest juz potrzebna powłoka. Podczas produkcji pokrywany jest powłoką hydrofobową, natomiast mają równiez szeroką gamę innych środków chroniacych przed mchem, porostami, wykiwtami wapiennymi, czy zabrudzeniami. A dzięki temu można znaleźć wszystko w jednym miejscu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2015, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie o to mi chodziło jak wspomniałem o tym, że pozbruk ma taki środek i trochę inny sposób stosowania. Płyn się nano bodajże nazywa, ale co do jakości, to tylko opinie słyszałem, sam jeszcze nie testowałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2015, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoj plot zabezpieczalem dzieki galwanizacji, ktora wykonywalem u tej firmy www.galwax.com.pl polecam, zabieg niedrogie, a skuteczny

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2017, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do płyt ogrodowych to tutaj myślę że powinienes sprawdzić ofertę od Pozbruk. W tym temacie są w sumie najlepszą opcją na naszym rynku. Od wykonania produktow az po obsługę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat nie ma tutaj nic skomplikowanego, na ogrodzenie wystarczy dać stal ocynkowaną i raz na jakiś czas odświeżyć je farba aby wyglądało jak nowe. Wtedy nie ma mowy o wystąpieniu korozji, całość naprawdę fajnie wygląda.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A może stal ocynkowana będzie dobrym pomysłem na płot ogrodowy,tak jak mowa powyżej, co o tym sądzicie? Bo ja również jestem zwolennikiem właśnie takiej opcji, będzie ona solidna przez lata.

www.Rus-stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2018, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak poszedłbym w kierunku pięknych kostek dekoracyjnych, których wybór Pozbruk ma przegromny. Do tego świetne ceny i odpowiednie zabezpieczenia przed działaniem mrozu i wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2019, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

My również zdecydowaliśmy się na ogrodzenie drewniane, wcześniej myśleliśmy nad siatką ale jednak dzięki temu mamy pełną prywatność i też dużo lepiej to wygląda. Jeśli chodzi o gotowe rozwiązania to polecam sprawdzić sklep https://www.produktyogrodowe.pl/14-drewniane- ploty-panele-oslonowe-ogrodowe w którym znajdziesz kilka ciekawych propozycji w dobrych cenach, może coś tutaj wybierzesz. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2022, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wbrew pozorom, wybór ogrodzenia jest bardzo istotną kwestią. Musi on nie tylko dopasować się do domu i okolicy, ale też odpowiednio pełnić swoją funkcję. W moim przypadku najlepiej sprawdzi się ogrodzenie kute. Porównałam między sobą kilka ofert takich ogrodzeń i najlepsza znajduje się pod adresem: https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-k ute/. Na pewno niebawem skontaktuję się z firmą, aby dowiedzieć się więcej :) I Tobie polecam skontaktować się z firmą - w tak szerokiej ofercie na pewno znajdzie się coś odpowiedniego dla Ciebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2022, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie to tak jak piszecie, ważna decyzja, bo przecież ogrodzenie to nie jest mały wydatek i wydatek na lata, dlatego warto zastanowić się co wybieramy. A naprawdę jest w czym wybierać. Fajną ofertę posiada firma https://betto.pl/ile-kosztuje-ogrodzenie-pane lowe gdzie poza klasycznym panelowym ogrodzeniem znaleźć można również bardzo nowoczesne i świetnie wyglądające ogrodzenia. Cieszy mnie to, że już nie jestem skazana na klasyczną siatkę, jak dawniej, a mogę wybrać sobie coś wyglądającego naprawdę fajnie i funkcjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 483

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >