Płoty ogrodowe

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 lutego 2011, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Może będziecie mogli mi pomóc wybrać odpowiedni:
płoty ogrodowe, drewniane płoty ogrodowe
Na co zwrócić szczególną uwagę, jak o nie dbać, aby wytrwały przez dłuższe lata?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2011, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi podobają się te z łukami, lamelowy pełny z łukiem. Zależałoby mi jednak żeby płot zapewniał trochę prywatności, więc musi trochę przysłaniać i być w miarę gęsty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2011, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli są to drewniane płoty wystarczy pomalować je bejcą, i potem lakierem, ale to dość nieprofesjonalne. Polecam ALTAXIN środek ochronno-dekoracyjny do drewna. Impregnuje drewno na 5 lat.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2012, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dobrym wyborem będą wskazane płoty sztachetowe. Nadaja takiej otwartości naszemu ogrodowi. A przy tym przyjaźnie wyglądają

Ten post był edytowany przez raulq7 dnia: 15 marca 2012, 21:30
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanko. Chce ogrodzic domek jednorodzinny, czy musze przygotowac teren pod wykonanie plotu. Czekam NA konkretne odpowiedzi. Z gory dziekuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2012, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz kładł wylewkę pod ogrodzenie (lub stosował podmurówkę prefabrykowaną), to teren dobrze jest wyrównać (w miarę możliwości) przed wykonaniem otworów i rowów. Wtedy łatwiej będzie ułożyć deskowanie i wylewka będzie równa na całej długości. Pomoże też w ustawianiu ogrodzenia, szczególnie panelowego (bo siatkę plecioną i zgrzewaną można trochę ponaciągać, natomiast panele będziesz musiał przycinać lub wiercić dodatkowe otwory w słupach).
Jeśli na trasie ogrodzenia masz jakieś uskoki lub pagórki, to panele lub siatkę będziesz musiał montować schodkowo. Wtedy pamiętaj o zamówieniu dłuższych słupów (o tę różnicę wysokości).
Sprawdź też, jaki jest poziom przemarzania gruntu w Twoim regionie, by wylewkę pod słupy osadzić odpowiednio głęboko.
Możesz też wejść na ogradzamy.pl do działu Zrób to sam. Są tam instrukcje montażu i filmy montażowe wielu ogrodzeń. Może ci pomogą w trakcie montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2013, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście uważam, że dobrym wyborem są ogrodzenia panelowe od Plotbud. Wyglądają naprawdę dobrze, dlatego uważam, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2013, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A coś więcej mozesz o nich powiedzieć Drake?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2014, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To, że to są panelówki, wiec jeżeli chodzi o wygląd, to nie ma co wielkiego się spodziewać. No ale są tanie i względnie wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2014, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie zastanawialiście się nad wyborem ogrodzenia betonowego? Jest z nim chyba mniej pracy, no i nie wymaga aż tak czasochłonnej konserwacji. U siebie zrobiłem taki myk i jestem zadowolony. Robiła firma Autobet - tu macie link https://www.producencibetonu.pl/2,autobet,712

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >