Płytki do kuchni

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

11 lipca 2011, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja myślałam bardziej o stonowanym kolorze - białym:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2011, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega pytał jak takie płytki wyglądają, więc wrzuciłem 1-lepsze :)

Mi osobiście też tak na biało się podoba, lubię elegancką prostotę w aranżacji wnętrz. Surowe wnętrza robią na mnie najlepsze wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2011, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

mam tak samo:) najchętniej to wszystko miałabym w bieli.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2011, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem zwolennikiem stonowanych kolorków. Właśnie przymierzam się do zakupu płytek do kuchni. Na oku mam te płytki ceramiczne Calacatta. Czy ktoś już ma i może podzielić się swoją opinią? Dla mnie wyglądają świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2012, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dusia to pewnie cos takiego Ceramstic moze ci sie spodobac - bialy plus mozaika :-)


http://www.ceramstic.com.pl/tl_files/kolekcje/Mozaika%20szkl ana/Ceramstic%20Mozaika%20Szklana%202.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2012, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

[url]Dusia to pewnie cos takiego Ceramstic moze ci sie spodobac - bialy plus mozaika :-)


http://www.ceramstic.com.pl/tl_files/kolekcje/Mozaika%20szkl ana/Ceramstic%20Mozaika%20Szklana%202.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie biała kuchnia to nie to czego szukam, owszem kolor spokojny, ale nie biały.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam biało czerwone kuchnie może to patriotyzm :D a tak na poważnie to podoba mi sie połączenie szarości z pomarańczem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2012, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Gres fajny jest hee ;) ja mam w łazience gres i spokojnie polecam! nic się nie dzieje z nim :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2012, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Gres jak najbardziej tak,nawet gres szkliwiony. Jednak nie do kuchni,a łazienki,ponieważ właśnie tam znajduje swoje zastosowanie. DO kuchni polecam raczej zwykłe płytki w jakimś fajnym kolorze lub ze wzorem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >