Płytki drewnopodobne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8

28 października 2018, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

super płytki znalazłam w Cermagu. Spory wybór więc ciężko było sie zdecydować na jedne. ale udało się i dzięki temu wydaje mi sie ze wybór był najlepszy, salon super sie spisał i szybko zrealizował zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2019, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobry wybór! Mnie też się strasznie podobają te płytki imitujące drewno i nie wyobrażam sobie, aby ich miało zabraknąć w moim domu. Mam już nawet upatrzony jeden model w sklepie https://www.merkurymarket.pl/plytki-drewnopod obne/ :) A wy gdzie planujecie kupić swoje płytki? Online czy stacjonarnie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2019, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz bardzo modne są te płytki. Sam zastanawiam się nad nimi. W łazienkach też często się zdarza, że są używane. Najlepsza kompozycja płytek drewnopodobnych to kompozycja z białymi albo szarymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2024, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również sprawdzić ofertę płytek drewnopodobnych dostępnych w ofercie sklepu https://eurolazienki.pl/plytki-drewnopodobne- c4612 Eurolazienki.pl proponuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które doskonale imitują naturalny drewniany wygląd. Te płytki łączą w sobie urok autentycznego drewna z wytrzymałością i łatwością w utrzymaniu czystości. Dlatego warto przejrzeć dostępne propozycje i dobrać jak najlepsze propozycje, które przede wszystkim w odpowiedni sposób dopełnią całą aranżację. Pozdrawiam serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 507

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >