Płytki drewnopodobne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 listopada 2012, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zainteresowana płytkami drewnopodobnymi. Czy ładnie wygląda umieszczenie takich płytek w kuchni? Czy taka a la drewniana podłoga pasuje w ogóle w kuchni?

Przykładowe projekty znalazłam w firmie Dekordia, jak Wam się podobają ich płytki drewnopodobne?

http://dekordia.pl/dodaj_do_koszyka/new-trendy-kabina-azura- p-90x90x190-k-0113.html?s=content&id=369&sid=inspiracje_kole

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2012, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bardzo rozumiem linku ale wypowiem się jeśli chodzi o płytki imitujące drewno. Według mnie te płytki wyglądają bardzo fajnie, wzornictwo jest takie, że może mylić. Znajoma niedawno kładła płytki na podłodze, jak mi pokazała zdjęcie byłem pewien, że to drewniana podłoga. Zobacz sobie kolekcje imitujące drewno z cermastic, w przykładowych aranżacjach wygląda to bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2012, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak racja, ja mam własnie płytki o jakich mówisz, efekt końcowy jest rewelacyjny :) a i pieniążków się zaoszczędziła, a w praktyce równie świetnie

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2012, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Też ceramstic, czy coś innego. Pytam bo sam zastanawiam się nad wykorzystaniem płytek tej firmy ale w łazienkowej podłodze. Taki teraz mam projekt do ogarnięcia. Jak myślicie taka podłoga w łazience?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2012, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Płytki drewnopodobne będą tylko imitacją. Pytanie czy na pewno Cię zadowala. jeżeli nie to radziłbym dołożyć i wybrac taką dębową podłogę laminowaną
http://ifloor.net.pl/product/arbiton-panele-podlogowe-inten so-dab-brema/
Oryginalna struktura wyglądem przypominająca drewniane, użytkowane przez wiele lat deski. Wyraziste słoje drewna widoczne są szczególnie pod światło, dając wspaniały efekt wizualny. Dodatkowym atutem jest tu delikatny satynowy połysk uwydatniający strukturę i podkreślający jej zdecydowany charakter.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2013, 01:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ładnie i odpowiednio wybierzesz płytki, to z pewnością efekt będzie zadowalający, np płytki tutaj są naprawdę dobrze wyglądające i fajnie imitują drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2013, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Niewątpliwie zaletą takich płytek drewnopodobnych będzie ich cena,ponieważ są stosunkowo tanie. Z drugiej strony często słychać negatywne opinie na temat ich jakości,wiec tutaj tkwi główny problem. JA stawiałbym raczej na naturalne drewno lub zwykłe płytki podłogowe.


www.Alarmserwis.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej, nie widzę problemu by płytki drewnopodobne były w kuchni, łazience. Pasują wszędzie praktycznie, to tylko kwestia gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2015, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie również świetnie się sprawdzą, tylko trzeba to sobie wszystko przekalkulować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

To zawsze ciekawe uzupełnienie czy dekoracja,która przypomina naturalne drewno,na pierwszy rzut oka jest wręcz nie do odróżnienia. Moim zdaniem bardzo ciekawa alternatywa nad którą warto się zastanowić. Wolę takie płytki niż parkiet czy panele.

www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >