Płytki heksagonalne we wnętrzach w stylu industrialnym – inspirujemy

« Powrót do artykułu: Płytki heksagonalne we wnętrzach w... | « Powrót do grupy: Wnętrza

28 października 2020, 17:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam płytki heksagony na podłodze w części gdzie jest aneks kuchenny, zaraz za wyspą przechodzą w drewnianą podłogę. Parkietlux tak mi ją ułożył, że odcięcie nie rzuca się w oczy, efekt końcowy jest designerski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...
  • Baterie dla twojej łazienki Liczba postów: 16 Grupa: Wnętrza I jak tam idą poszukiwania? Jeśli jeszcze nie dobraliście odpowiedniej baterii umywalkowej do swojej łazienki to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę https://...
  • Płytki czy głęboki brodzik prysznicowy – jak wybr... Liczba postów: 71 Grupa: Wnętrza Brodziki prostokątne są szczególnie polecane dla tych, którzy poszukują rozwiązania, które jest zarówno stylowe, jak i praktyczne. Ich prosty, ale elegancki des...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >