Płytki podłogowe imitujące naturalny kamień

« Powrót do artykułu: Płytki podłogowe imitujące naturalny kamień | « Powrót do grupy: Wnętrza

11 lipca 2017, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

gdyby ktoś reflektował jednak na prawdziwy kamień, to z czystym sumieniem polecam na www marmur-dulemba.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2017, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi z drewna lub kamienia (np.marmuru ) to marzenie większości właścicieli domów. Nie zawsze jest to możliwe ze względu na bardzo duże koszty tych materiałów.
Zdecydowałam się połączyc płytki equipe chevron które są doskonałymi imitacjami marmuru.Efekt doskonały. Ponadto zaoszczędziłam na transporcie bo płytki kupiłam w sklepie www.alekafelki.pl a oni mieli w tym czasie trasport za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A takie płytki betonowe jak Wam się podobają? Wg mnie robią wrażenie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2017, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem tego typu podłoga prezentuje się naprawdę bardzo fajnie, chodzi mi o kamień naturalny, beton nie daje już tak dobrego efektu i nie stanowi o elegancji, szczególnie mając na uwadze łazienkę.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2022, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardziej podobają się płytki imitujące drewno.

Polecam zapoznać się z ofertą https://www.foju.pl/plytki-drewnopodobne-zewn etrzne/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2022, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto byłoby poczytać sobie artykuł, typu https://4katy.org.pl/nieruchomosci/najwiekszy -wybor-plytek-hiszpanskich-poznan , bo wówczas też będziecie wiedzieć jakie płytki wybrać? Czym charakteryzuje się płytki hiszpańskie itd. Tam macie wszystko fajnie opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >