Pod dachówki

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 września 2008, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej zrobić sztywny podkład deskowanie i papę na dach? Czy jednak lepsze są łaty i kontrłaty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2008, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

pierwsze słyszę o takim rozwiązaniu jak papa itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze łaty. Papa tez nie najgorsza ale jak będzie zbyt ciepło to dachówka może się odparzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja bym wybrał dachówkę ceramiczną jak Turmalin, czy też Teviva Cisar Braas, jest to piękny model płaski który zaskakuje jakością wykonania, intensywnym kolorem oraz dobrymi warunkami gwarancyjnymi na okres aż 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2019, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jednak dachówka ponieważ jest to pokrycie dachowe przede wszystkim bardzo dobrze wykonane do tego nie wymagające pracy w późniejszym okresie jak np. malowanie czy czyszczenie jeśli wybierzesz model np. z oferty Braas, ponieważ u nich wszystkie dachówki ceramiczne jak i cementowe są odpowiednio zabezpieczone powłoką glazurowaną, angobą bądź przy modelu betonowych podwójną powłoką akrylową lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2019, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy sprawdzaliście ostatnio jak tam trzyma się Wasz dach? Jeżeli nie, to polecam i też warto odpowiednio zabezpieczyć go ławami i stopniami kominiarskimi wraz z płotkami przeciwśnieżnymi. Dzięki czemu będziesz miał piękny dach na lata bez problemów z wejściem czy też przyleganiem śniegu przez długi czas, a zima jak sam się przekonałem jest to bardzo duży kłopot.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2019, 00:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam Wam, że również jestem ogromnym zwolennikiem wyboru dachówek ceramicznych i jeżeli chodzi o jakość to moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją jest wybór modelu Turmalin Braas, czyli piękny model płaski barwiony w masie w kolorze antracytowym i do tego również tańsze betonowe jak Teviva Cisar.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2019, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór dachówki miałam ułatwiony gdyż wcześniej budował się mój brat i korzystam z jego doświadczenia. Dlatego też wybrałam dachówkę ceramiczną Simpla https://www.creaton.pl/pl-pl/simpla w kolorze czarnym glazurowaną. Dach wygląda świetnie i fantastycznie załamuje światło, które potęguje głębie koloru. Dzięki niej pozyskaliśmy wytrzymały dach chroniący nas przed anomaliami pogodowymi, zapewniający na ciepło i bezpieczeństwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2019, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy sprawdzaliście może propozycję dachówki wykonanej w technologii Protegon, czyli Tegalit od Braas. Jest to jedna z najnowocześniejszych technologii produkcji dachówek która odbija w dużej mierze promieniowanie słoneczne i się tak nie nagrzewa. A jeżeli ktoś szuka porządnej dachówki w niewysokiej cenie to myślę że warto wybrać model z oferty modeli betonowych ( jest w nich aż 7 modeli) w Braas. W tym oczywiście są objęte 30 letnią gwarancją i wykonane w technologii trójwarstwowej Cisar.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2019, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej będzie jeżeli postawisz na jakość wykonania oraz profesjonalnych dekarzy np. tych od Braas którzy moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeśli chcesz mieć piękny dach na lata i np. dodatkową 15 letnią gwarancję systemową. A dodatkowo teraz na promocji do końca listopada znajdziecie nowość czyli Classic Star 2019.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >