Poddasze użytkowe - dziecięce królestwo

« Powrót do artykułu: Poddasze użytkowe - dziecięce królestwo | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

5 kwietnia 2016, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Skosy na poddaszu zazwyczaj są ciężkie do otynkowania, ale testowaliśmy ostatnio siatkę stucanet z Welty i o dziwo to jest szybszy sposób. Nie zostają żadne zacieki i wszystko się równo trzyma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2016, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

tez mieszkamy na poddaszu i moim zdaniem to fajna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez mam mieszkanie na poddaszu i przyznaje, ze mieszka nam się całkiem dobrze. Przez wiele lat mieszkaliśmy na dole a strych stal zagracony, ale w końcu zrobiliśmy tutaj sypialnie i garderoby. Jeśli interesują was adaptacje poddaszy to ciekawe projekty i przebudowy robi ta firma http://www.pracowniaprojektowawroclaw.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt poddasze ma swoj klimat. my tez mamy sypialnie na poddaszu i remontutjemy pokoj dla syna

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2017, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też niedawno aranżowałem pokój dla dzieci i wydaje mi się, ze praktycznym rozwiązaniem, trwałym i efektownym są nowoczesne fototapety. Moi synowie maja wspólny pokój, a na ściany sami sobie wybrali tapety ze Star Wars. W tym sklepie internetowym https://www.krainabarw.pl/ zamówicie bardzo fajne dekoracje do pokoju dziecka i nastolatka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2017, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie lubię poddasza. Skosy od dachu czynią pomieszczenia zupełnie niepraktycznymi.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zabudowie poddasza potrzebne są płyty gipsowe. Mogę wam polecić firmę www.rigips.pl, która zajmuje się produkcją takich płyt. Dodatkowo zajmują się systemami suchej zabudowy wnętrz, w tym poddaszy. Korzystałem z ich oferty i jestem zadowolony ze swojego wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2021, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby przytulnie zaaranżować pokój dziecka polecam zajrzeć na stronę pinkpillow.com.pl gdzie można znaleźć wyjątkowe ręcznie robione produkty, od rękodzielników z Polski.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2021, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy szukamy odpowiedniego krzesła dla dziecka, nie powinniśmy skupiać się przede wszystkim na możliwie jak najniższej cenie. Istotne tak naprawdę będzie dopasowanie do wzrostu. Kręgosłup w fazie wzrostu jest w szczególny sposób narażony na skrzywienie i zajmowanie niewłaściwej pozycji może wyrządzić dziecku ogromną krzywdę.



_________________________________
Siedzenie ma ogromne znacznie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2022, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja córka to prawdziwa księżniczka i do jakiś czas temu poprosiła mnie i żonę o zrobienie pokoju jak z bajki. Suma summarum planowaliśmy juz zrobić dla niej pokój bo do tej pory spała z z nami a w wolnym pokoju zrobił się składzik na pranie. Pokój będzie różowy z łóżkiem z baldachimem oraz z toaletką. Ostatnio żona znalazła taką toaletkę w tym sklepie https://tyletegotu.pl/toaletka-kosmetyczna-bi urko-lustro-stolek-biala-modernhome-135cm,id6197.html - toaletka dla prawdziwej księżniczki

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >