Podgrzewacz wody z pompą ciepła...warto???

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 kwietnia 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Do ogrzewania ciepłej wody użytkowej najlepiej nadają się powietrzne pompy
ciepła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2015, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

a co w takim przypadku jako ogrzewanie centralne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2015, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, ja zdecdyowalem sie na pompe ciepla ale czekaja mnie jeszcze odwierty - zapewne skontaktuje sie z www.hydroel.com.pl oni zawsze byli pomocni w takich kwestiach.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ależ to zdecydowanie lepiej zgłosić się do producenta, który zapewnie tez odwierty geotechniczne. na pewno sumując będzie taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2015, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

porządne pompy ciepła – różnego rodzaju – można kupić firmy http://www.biawar.com.pl/ ceny mają w porządku, korzystają z nowoczesnej technologii, sprzęt jest dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2015, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: koiio napisał: hej, ja zdecdyowalem sie na pompe ciepla ale czekaja mnie
jeszcze odwierty - zapewne skontaktuje sie z
www.hydroel.com.pl oni zawsze byli pomocni w takich
kwestiach.


Przestarzała i droga technologia. Dużo tańsze są pompy powietrzne.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam właśnie powietrzne pompy ciepła do cwu - tanie w eksploatacji, bezobsługowe, posiadające użyteczne programy pracy.
Produkcja ciepła pewna i bezpieczna. - czego chcieć więcej....

Potrzebujecie więcej informacji: http://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne /pompy-ciepla/pompy-ciepla-do-cieplej-wody-uzytkowej/vitocal -060-a.html

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Użytkownik Gość: koiio napisał:


Przestarzała i droga technologia. Dużo tańsze są pompy
powietrzne.


tańsza to fakt, bo odchodzi nam koszt odwiertów, ale za to też zdecydowanie stabilniejsza w przypadku dużych mrozów.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: [quote=enerbau.pl]Użytkownik Gość: koiio napisał:




Przestarzała i droga technologia. Dużo tańsze są
pompy

powietrzne.




tańsza to fakt, bo odchodzi nam koszt odwiertów, ale za to
też zdecydowanie stabilniejsza w przypadku dużych mrozów.


ale spojrzmy na uporządkowany wykres temperatur, te bardzo niskie, wystepuja faktycznie przez kilka godzin w roku

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Do ogrzewania ciepłej wody użytkowej najlepiej nadają
się powietrzne pompy

ciepła.

Witam,

Nowoczesnym rozwiązaniem zastępującym tradycyjne metody przygotowania ciepłej wody użytkowej może być powietrzna pompa ciepła. Marka Junkers w swojej ofercie posiada powietrzną pompę ciepłą do c.w.u. SUPRAECO. Kompaktowe wymiary, ciekawy design oraz ładowany warstwowo wymiennik o pojemności 260 litrów gwarantują oszczędność miejsca. Dzięki wykorzystaniu energii powietrza otoczenia urządzenie to osiąga sprawność nawet do 430%. Pompa cechuje się ponadto bardzo cichą pracą oraz możliwością podłączenia do niej kolektorów słonecznych.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,

________________________________
Konsultant marki Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • energooszczędny domcio Liczba postów: 87 Grupa: Ekologiczny... Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli potrzebuje świadectwa energetycznego, to polecam Wa...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 144 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Pompa ciepła Liczba postów: 8 Grupa: Ekologiczny... Wydajność energetyczna pomp ciepła powietrze-woda w porównaniu do powietrze-powietrze może się różnić w zależności od warunków atmosferycznych i temperatury zew...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >