Podłoga do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

6 czerwca 2014, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga z bambusa jest bardzo charakterystyczna. Podobno - jest też bardzo trwała, no ale na naszym rynku jest od niedawna i ciężko o rzetelne informacje w tym względzie. Możesz też zdecydować się na podłogę z drewna, stosunkowo tańszą - np. do 130 zł. W Parkiet Studio, w Warszawie, możesz znaleźć szeroki wybór podłóg gotowych, w atracyjnej cenie. A najlepiej - samemu pójść, przekonać się i na własne oczy zobaczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2014, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Do pokoju dziecka zdecydowanie lepsze będą panele. Dziecko i tak zniszczy kadą podłoge, a paneli nie żal. Na Profi Parkiet (http://www.profi-parkiet.com.pl/) jest spory wybór, da się spokojnie wybrać coś ładnego za niedużą kasę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2014, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też bym był za panelami. Ale może skusisz sie na panele laminowane? wyglądają dobrze, są wytrzymałe no i można pod nimi spokojnie montować ogrzewanie podłogowe :) a dla takiego szkraba to fajna alternatywa jak podłoga jest ciepła ;) takie panele np oferuja firma venkers, więc się zapoznaj z ich ofertą ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2014, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

duży wybór jeśli chodzi o panele podłogowe ma http://nexterio.pl/14927,14924,14924,Podlogi_ Panele-podlogowe.html - też bym położyła panele, a później wymieniła za jakiś czas na coś "lepszego", chociaż teraz panele są porównywalne z deskami.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam w pokoju panele, ale zdecydowaliśmy się przed urodzeniem dziecka położyć wykładzinę, żeby było bardziej cicho i ciepło. Paneli nie zrywaliśmy, położyliśmy wykładzinę na taśmę dwustronną http://www.intra.biz.pl/, żeby się nie ściągało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2014, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam to innowacje.pl/pokoj_dziecka/podlogi

Mam to u siebie i zarówno ja jak i dzieci są bardzo,ale to bardzo zadowolone :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Floor_net_pl napisał: Oczywiście to święta racja,dlatego także jestem
zdania,że najlepszym materiałem na podłogę w pokoju dla
dziecka,będzie drewno naturalne.


W takim razie święta racja po dwukroć - dywan to idealne miejsce dla roztoczy, przy małym alergiku odpada. Poza tym deski są ciepłe. Mam w całym domu (oprócz łazienki i kuchni) i jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2014, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zUżytkownik ewka_so napisał: Użytkownik Floor_net_pl napisał:
Oczywiście to święta
racja,dlatego także jestem

zdania,że najlepszym materiałem na podłogę w pokoju
dla

dziecka,będzie drewno naturalne.




W takim razie święta racja po dwukroć - dywan to idealne
miejsce dla roztoczy, przy małym alergiku odpada. Poza tym
deski są ciepłe. Mam w całym domu (oprócz łazienki i
kuchni) i jest ok.


Zgadzam się przy alergiku żadnych dywanów, zasłon, a podłoga drewniana nie dość, że naturalna, to jeszcze przyjemna dla małych nóżek. Najlepiej jeszcze jakby była olejowana, nie lakierowana byłoby jeszcze bezpieczniej.
Ewka_so jaką masz podłogę? w całym domu to samo? My mamy z baltic wood. A i zwróć uwagę na porządne ułożenie, bo to tak samo ważne jak jakość deski.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

k.atia ja też mam baltic wood, ale nie w całym domu - nie zdecydowałam się na drewno w kuchni i łazience, bo jakoś mi to nie leżało.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ewka_so napisał: k.atia ja też mam baltic wood, ale nie w całym domu - nie
zdecydowałam się na drewno w kuchni i łazience, bo jakoś
mi to nie leżało.

Ale nie podoba Ci się drewno w kuchni i łazience czy inny powód. Ja w kuchni ze względów praktycznych mam płytki, choć jak czytam opinie to już tak pewna nie jestem, i trochę żałuję, że jednak nie drewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 405

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >