Podłoga ciemna kontra jasna

« Powrót do artykułu: Podłoga ciemna kontra jasna | « Powrót do grupy: Wnętrza

6 listopada 2016, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciemne podłogi są fane: przytulne, ciepłe, pasują do wszystkiego praktycznie. Dobrym wyjściem jest położenie np. deski trójwarstwowej http://vipparkiet.pl/parkiet/castle/ jest praktyczna i dobrze się prezentuje, np. w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze byłam, jestem i będę za podłogami, które są jasne. Optycznie powiększają pomieszczenie i nie przytłaczają. Kiedyś posiadałam ciemne panele podłogowe - do czasu remontu, kiedy projektowaniem zajął się profesjonalny architekt z http://ip-design.pl/ . Dziś ciesze się przytulnym wnętrzem. Uważam więc, że jaśniejsze są lepsze, no ale to już kwestia gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt, że jasna podłoga optycznie powiększy przestrzeń natomiast też będzie zdecydowanie bardziej uciążliwa jeżeli chodzi o utrzymanie czystości, bardziej widać na niej kurz i zabrudzenia. Do jasnej podłogi warto dopasować meble w kontrastującym, czyli ciemnym kolorze.

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2016, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze byłem zwolennikiem ciemnej podłogi, ale przed planowanym remontem żona przez długi czas namawiala mnie na wymianę na jasną. Ostatecznie dałem się namówić Zdecydowaliśmy się na współpracę z www.ardi.com.pl , którzy wykonali nam genialną podłogę- pasuje nam idealnie do nowoczesnego wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro już mowa o eleganckich i stylowych podłogach, to uważam iż tą przytulność zapewni nam naturalne drewno, a w szczególności dąb, który charakteryzuje się niezwykła trwałością i jakością.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie właśnie ciemny dab to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody, w artcore widziałam takie deski i moim zdaniem to one stanowią najważniejszy element w domu, jeśli już ktoś ma deskę.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: AleksandraMroczy napisał: Dla mnie właśnie ciemny dab to klasyka, która nigdy nie
wyjdzie z mody, w artcore widziałam takie deski i moim
zdaniem to one stanowią najważniejszy element w domu,
jeśli już ktoś ma deskę.


Zgadzam sie w 100%, ze drewno stanowi ozdobę samą w sobie. Wygląda elegancko i dodaje ciepła wnętrzom.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę się zgodzić, dąb faktycznie prezentuje się pięknie bez względu na kolorystykę, tylko na minus jego wysoka cena w porównaniu do chociażby podłogi sosnowej czy bukowej.


www.Zddesign.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie podłogi bielona są naprawdę fajne. Co mi się najbardziej podoba? Bielona podłoga ułożona na wzór jodełki francuskiej. Mega fajna i praktyczna sprawa. Możecie sobie takie realizacje obejrzeć na stronie http://vipparkiet.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. W kwestii podłogi i jej kolorystyki, to osobiście uważam że ciemna jest bardziej praktyczna, ewentualnie zawsze można zastanowić się nad konkretnym materiałem i tutaj polecam płytki drewnopodobne.

www.Gree.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też